Už i FC PODLESÍ získalo první bod!

11.05.2013

V sobotu 11. května 2013 za deštivého počasí bylo odehráno 4. kol městské ligy v malé kopané.

Tentokrát ani nevlídné počasí nezastavilo mužstva městské ligy od fotbalu.

V prvním utkání potvrdili roli favorita hráči FK RELAX, kteří o svém vítězství nad domácím GKS rozhodli už během první půle, kdy soupeři nasázeli šest branek. V druhé půli mohli hosté skóre ještě navýšit, ale své 100% šance nevyužili. Naopak na druhé straně se podařilo domácím zkorigovat výsledek utkání na konečných 2:6.

V druhém zápase proti sobě nastoupili mužstva FC TIP – INSTAL. Hosté drželi s mírným favoritem krok až do druhého dějství. V něm ovšem nakonec podlehli 5:1.

Dramatický zápas až dokonce byl k vidění mezi hráči NELADRINKS – FC PODLESÍ. První poločas vyhráli těsně hosté 3:4, ale v druhém se střelecky dařilo více domácím a nakonec se oba týmy rozešli smírně 5:5!

Poslední zápas nabídl střelecké hody. GAMISPORT hostil mužstvo TJ NEBORY MK BETIS. Hosté bojovali ze všech sil, ale na favorizované mužstvo domácích prostě nestačili. GAMISPORT zvítězil vysoko 10:5!

Do střelecké listiny se v tomto kole zapsal nejstarší hráč celé soutěže Vladislav Kantor z mužstva TJ NEBORY MK BETIS, který ve svých šedesáti letech dokazuje, že sportovat se má celý život. Hatrickem se v tomto kole dokázal prosadit Rostislav TuroňFK RELAX a Miroslav Samek z GAMI SPORT.

( foto z archívu: na snímku můžete vidět Vladislava Kantora z  TJ NEBORY MK BETIS přímo v akci)

Na webových stránkách najdete kromě aktualizované tabulky, nově také tabulku střelců. Soupisky jednotlivých mužstev budou k dispozici již v pondělí. Během příštího týdne bude zveřejněna také nová anketa!

S pozdravem a přáním příjemného víkendu se s Vámi loučí tým světa plného zábavy.