GAMISPORT neztratil ještě ani bod!

18.05.2013

Přinášíme Vám aktuální výsledky 5. kolo městské ligy v malé kopané.

INSTAL bojoval jako lev, ale na smrtící breaky hostů nestačil a podlehl FC PODLESÍ 2:7.

FK RELAX potvrdil roli favorita a přesvědčivě zvítězil nad TJ NEBORY MK BETIS 8:1.

Ve třetím zápase tohoto kola doslova zaskočil hráče GKS nováček soutěže FC MB TERM KONSKÁ. Ten si dokázal během prvním 20 minut vytvořit slibný pětibrankový náskok! Jenže zkušené mužstvo GKS nesložilo zbraně a do přestávky snížilo dvěma brankami. Ve druhé půli byli domácí blízko vyrovnání! Za stavu 5:6 se řítil do obrovské šance nejlepší hráč GKS v tomto utkání Rostislav Martynek, ale svou šanci neproměnil. Nakonec mladíci dotáhli tento ofenzívně laděný zápas do vítězného konce v poměru 5:8 a připsali si důležité body do tabulky.

Závěr kola sliboval napínavý souboj mezi mužstvy FC TIP a GAMISPORT. Domácí začali lépe a zaslouženě se ve 12. minutě ujali vedení. Hosté ovšem brzy odpověděli. FC TIP se dostal ještě jednou do vedení, jenže hosté opět srovnali a tomu přidali další tři branky. Domácím se sice povedlo zdramatizovat v posledních deseti minutách zápas, když se dotáhli na rozdíl jediné branky, ale bohužel na body to v dnešním utkání nestačilo a prohráli těsně 4:5.

Střelci se v tomto kole nenechali zahanbit a gólmanům nasázeli úctyhodných 40 branek ve 4 utkáních, čímž o jednu branku překonali rekord z 3 a 4. kola. Největší zásluhu na tom mají tito hráči: 4x Milan Worek z FC PODLESÍ, 4x Rostislav Martynek z GKS, 3x Rostislav Turoň z FK RELAX A Michal Sniegoň z GAMISPORTU.

Aktualizovaná tabulka + tabulka střelců včetně fotek, bude k dispozici již dnes večer.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný zbytek víkendu.