INSTAL byl blízko překvapení.

30.09.2013

V sobotu proběhlo kompletní 13. kolo Městské ligy v malé kopané u 4. ZŠ v Třinci.

K prvnímu utkání tohoto hracího dne proti sobě nastoupili hráči GKS a FK RELAX. Po nerozhodném prvním poločase. Udeřili hosté ve druhé půli, kdy čtyřmi přesnými zásahy překonali brankáře Josefa Fujáka a rozhodli o svém vítězství 2:4.

Ve druhém utkání mezi FC TIP - INSTAL se schylovalo k překvapení, když ještě tři minuty před koncem zápasu bylo utkání vyrovnané 4:4, jenže poslední slovo měli nakonec hráči domácích, kteří si připsali cenné vítězství 5:4.

V dalším zápase na sebe narazili hráči NELADRINKS a FC PODLESÍ. Hosté stále čekají na první podzimní vítězství, ale zatím marně. I v tomto zápase, tahali hráči Podlesí za kratší konec a prohráli z mužstvem z Českého Těšína 8:2. Hned pěti brankami se blýskl František Balažovič, který velkou měrou přispěl k vítězství domácích.

V poledne se proti sobě postavili hráči zatím suverénního GAMISPORTU a posledního celku tabulky TJ NEBORY MK BETIS. Domácí celek neponechal nic náhodě a s přehledem zvítězil 11:2. Pětkrát se v utkání střelecky prosadil Lukáš Noga.

Článek připravil: Lukáš Turoň