GAMISPORT přišel o svou neporazitelnost!

13.10.2013

V sobotu 13. října 2013 se odehrálo 15. kolo městské ligy v malé kopané včetně dohrávky 12. kola.

V zápase dvou mužstev, která na podzim ještě nezískali ani bod mezi FC PODLESÍ – TJ NEBORY MK BETIS se očekával tuhý boj o první body. První poločas tomu i nasvědčoval, když domácí vedli těsně 2:1. V druhé půli se střelecky dokázali prosadit už jen hráči Podlesí a zvítězili 5:1 i díky hatricku Jiřího Pilcha.

Ve druhém zápase přivítal INSTAL mužstvo MB TERM KONSKÁ. Papírově byli mírným favoritem hosté. Zápas byl hodně vyrovnaný. Domácí sice vedli už 3:1, ale hosté dokázali srovnat krok a vyrovnat na 3:3. Poslední slovo utkání měl ovšem Instal, který zvítězil 4:3 a připsal si tak již třetí vítězství v podzimní části!

Zřejmě zápas podzimu se odehrál mezi mužstvy  FK RELAX – GAMISPORT. Favorit soutěže Gamisport ještě neztratil ani bod. Domácí tak měli poslední šanci oddálit oslavy hostů a zároveň vykřesat naději na druhý titul v řadě. Relax nastoupil do utkání s mírně oslabenou obranou. Za to hosté nechali doma nejen nejlepšího střelce soutěže Miroslava Samka, ale taky brankářskou jedničku. První poločas nabídl divokou přestřelku, která skončila smírně 5:5. Ve druhé půli se domácím hned v úvodu podařilo odskočit o dvě branky na 7:5. Hosté sice bojovali a vytvořili si spoustu šancí, ale na fantasticky chytajícího gólmana Františka Macuru v druhé půli už nenašli recept a nakonec prohráli 10:5! Hatrickem se blýskli Adam Brzezina a Rostislav Turoň oba z FK RELAX.

V posledním utkání 15. kola se střetli týmy GKS – NELADRINKS. Vyhrocené utkání vyhráli přesvědčivě hosté 2:12. Největší podíl na vítězství měl momentálně nejlepší střelec František Balažovič, který se dokázal v tomto utkání prosadit sedmkrát! Utkání nakonec nedohráli Josef FujákGKS a právě František Balažovič z NELADRINKS za vzájemnou potyčku dostali od rozhodčího oba červenou kartu.

V dohrávce 12. kola MB TERM KONSKÁ dokázala zvítězit nad FC TIP 8:5 a zamíchala tak tabulkou v boji o třetí místo. Hatrickem se blýskl v tomto utkání Pavel Czapla z MB TERM KONSKÁ.

Další kolo proběhne v sobotu 19. října 2013 od 9:00 na hřišti 4. ZŠ v Třinci.