RELAX porazil i dalšího lídra soutěže a je v čele!

10.02.2014

V sobotu 8. února 2014 bylo na programu další kolo futsalové ligy Třinec 2014.

Velmi smolný den prožili hráči NEBOR, kteří v prvním zápase kola prohráli z REALEM KAMBYS vysoko 8:1 a v zápase proti OSŮVKÁM UNITED, měli diváci možnost vidět neuvěřitelné kousky. Nebory prohrávaly s hosty 2:1, ale v posledních pěti minutách se domácí do svého soupeře doslova zakousli a nepustili pořádně ani na svou polovinu. V tutových šancích se postupně vystřídali snad všichni hráči Nebor, během 25. minuty padly dokonce dva břevna a tyč! A když vytáhl brankář Jan Psczolka další neskutečný zákrok, když vytáhl gólovou hlavičku Karla Cieslara na roh, bylo všem jasné, že i kdyby měli dnes hráči domácích před sebou prázdnou bránu, gól prostě nedají.

Lídr soutěže FC TIP si poradil s OSŮVKY UNITED, těsně 2:1. ve druhém zápase narazil na nepříjemný tým FK RELAX, který minulý týden sesadil z první příčky GAMISPORT  a brousil si zuby i na dalšího lídra tabulky. V něm štěstí přálo domácím, kteří dokázali porazit lídra 4:1.

REAL KAMBYS po výhře nad NEBORY, bral body i za kontumační výhru nad TELPIDEM a v tabulce poskočil na 4. místo a drží tak krok s mužstvy, které budou v závěrečných kolech bojovat o titul!

Velké překvapení se rodilo v zápase FC STARTED FROM THE BOTTOM – GAMISPORT.  Domácí se nezalekli silného soupeře a dokázali vyhrát první poločas 1:0. Ještě tři minuty před koncem zápasu vedli domácí 2:1. Jenže zkušené mužstvo hostů odvolalo ze hry brankáře a nakonec zlomilo odpor mladíků, když v posledních dvou minutách utkání otočilo na svou stranu a zvítězilo 2:5.

Vyčerpané mužstvo FC STARTED narazilo v posledním zápase ještě na FK RELAX, kterému podlehlo vysoko 1:10. Relax se tak mohl radovat s plného počtu bodů a hlavně z prvního místa v tabulce!

Sobota patřila těmto střelcům: 4 branky vsítil Petr DytkoREALU KAMBYS, 4 branky vstřelili také Adam Brzezina a Lukáš Turoň oba z FK RELAX. Hatrick zaznamenal Jan ŠinalGAMISPORTU. Jelikož se ani jeden z nejlepších střelců v tomto kole nezapsal do střelecké listiny, tabulka střelců se před závěrečnými koly značně zdramatizovala.

Bodovanými brankáři tohoto kola se stali: František Macura FK RELAX – 3 body, Jan PsczolkaOSŮVKY UNITED – 2 body a Petr BašandaREAL KAMBYS získává 1 bod.