Máme nového krále střelců!

24.05.2014

V sobotu 24.5. 2014 se odehrálo další kolo městské ligy v malé kopané.

Dnešní kolo se odehrálo za aprílového počasí. První tři zápasy svítilo sluníčko a teploty se rychle zvedaly k tropickým 30°C. Začátek kola patřil hráčům REALU KAMBYS respektive Petru Bonacinovi, který čtyřmi góly zařídil výhru svého týmu nad TJ NEBORY MK BETIS a dostal se tak do čela v tabulce střelců. Utkání skončilo 5:3.

Ve druhém zápase se představily týmy z opačných pólů tabulky. Zatímco FC PODLESÍ ještě neprohrálo a okupuje druhé místo, její soupeř GKS TŘINEC se letos trápí a krčí se na předposledním místě bez jediného bodu. Zápas nabídl vyrovnané utkání, které skončilo zřejmě zaslouženou remízou 3:3. Hosté ovšem porušili pravidla ohledně soupisky a domácí podali protest. Rozhodnutí padne během příštího týdne a my Vás budeme určitě informovat o konečném výsledku.

V 11:00 už bylo opravdu vedro. Organizátoři proto připravili alespoň příjemné osvěžení v podobě vědra s vodou, které bylo hráčům k dispozici během celého zápasu.  V něm FC KONSKÁ přivítala mužstvo FK RELAX. Do vedení se dostali hosté, kteří mohli následně zvýšit z penalty na rozdíl dvou branek, ale nejlepšího střelce Lukáše Potůčka vychytal skvěle chytající Pawel Czapla, který svůj tým podržel a nakopl k obratu v utkání. Velkou zásluhu na tom měl Milan Niemiec, který prvně srovnal a poté nádherně proměnil přímý kop, když vymetl pavučinu pravé šibenice! Relax ovšem v poslední minutě dokázal srovnat na 2:2!

První průtrž mračen přišla až v zápase mezi GAMISPORTEM a INSTALEM. Ofenzívně laděny zápas přinesl krásnou podívanou. Domácí se sice ujali vedení, ale během patnácti minut už prohrávali 2:4! Hosté, ovšem slibný náskok neudrželi a ještě do poločasu o něj přišli. V druhém dějství Gamíci přidali další branky a radovali se tak z vítězství 9:4.

V posledním utkání tohoto kola na sebe narazili FC TIP a PROFIUKLID.CZ  Domácí neponechali nic náhodě a dokonale využili oslabení mužstva profiuklidu, když zvítězili vysoko 12:4! Hostům nepomohl k vítězství ani hatrick Miroslava Turoně.

Mezi střelce se v tomto kole kromě výše uvedených zapsali:  4 branky vsítil Petr Bilko (FC Tip) a hatrick se blýskli Zdeněk Ščigel (FC Podlesí) a Dalibor Zbončák (FC tip).

Body pro nejlepšího brankáře si připsali: 3 body Pawel Czapla ( FC Konská), 2 body Jakub Revaj z (Real Kambys), 1 bod František Macura (FK Relax).

Další kolo nás čeká v sobotu 31. května, do té doby na shledanou..