Střelci se v jedenáctém kole opravdu činili!

15.09.2014

V sobotu se odehrálo kompletní 11. kolo Třinecké Městské Ligy Malé Kopané, ve kterém padlo úctyhodných 57 branek.

K prvnímu zápasu dnešního dne nastoupili hráči REALU KAMBYS a FC PODLESÍ. Byl to zápas odlišných poločasu. Když do první půle nastoupili hráči Kambysu oslabeni o jednoho hráče v poli, zdálo se, že utkání je předem rozhodnuté. Jenže první půle skončila jen jednogólovým vedením Podlesí. Ve druhé půli přibyl do hry pátý hráč Realu, který i dopomohl k prvním podzimním bodům za vítězství 4:3.

Druhé střetnutí mezi Neborovským BETISEM a hráči PROFIÚKLIDU přinesl opravdu zajímavou podívanou, když utkání bez obran nabídlo neskutečnou gólovou smršť! Betis se ze začátku utkání ujal vedení 4:1, které ovšem stihli ještě do poločasu hosté smazat. Ve druhé půli vedl pro změnu Profiuklid už 7:5 nakonec ani tento stav dlouho nevydržel a soupeři se rozešli smírně za remízu 8:8.

V jedenáct hodin nastoupili proti sobě hráči FC KONSKÁ a FC TIP.  Domácí svého soupeře od začátku utkání napadali a ukázali, že svou kůži na trhu neprodají levně. Favorizovaný Tip dost trápili svými nebojácnými protiútoky. Hosté měli v utkání dost dobrých příležitosti hlavně v závěru utkání, kdy byl jeden z hráčů domácích vyloučen na dvě minuty, ale bohužel nenašli recept na tým Konské, který v rozhodujících chvílích podržel brankář Holeksa, který po dlouhé době oprášil brankářské rukavice a připsal na účet Konské již šestou remízu, tentokrát 4:4.

V pravé poledne se mělo odehrát utkání mezi FK RELAX a INSTAL. Bohužel hosté nedorazili v potřebném množství hráčů do hry a proto prohráli bez boje kontumačně 5:0.

V posledním utkání změřili síly hráči GKS TŘINEC a zatím vedoucího mužstva GAMISPORT. Toto utkání nabídlo střelecké hody. Oba týmy od začátku utkání nehráli žádného zanďoura a hned v úvodu utkání nebylo nouze o branky. V poločase vedli překvapivě hráči GKS 4:2. Ve druhé půli ,ale Gamíci svého protivníka smetli jedenácti brankami i přitom GKS nesložil zbraně a v útočné fázi předvedl, jak umí dotáhnout akce až do branky soupeře. Nakonec utkání skončilo neskutečným výsledkem 8:13 s pohledu domácích.

Nejpilnějším střelcem jedenáctého kola se stal Lukáš Baron z GamiSportu, který rozvlnil síť v brance celkem 4krát. Hattricku v utkání se podařilo dosáhnout celkem šesti hráčům.  Petr Bonacina ( Kambys), Brnovják Rostislav (Betis), Branný Ivo (Betis), Bujok Václav (Profiúklid), Byrtus Dominik (Fc Konská), Opluštil Jan (Gami Sport),

V soutěži o nejlepšího brankáře vedení vybralo: Lubomír Turan (Betis) 3 body, Roman Holeksa (Fc Konská) 2 body, Ondřej Kreželok (FC Tip) 1 bod.

Další kolo je na programu až přístí víkend v sobotu 27. září 2014. Z důvodu konání fotbalového turnaje v Konské, kde bude bojovat o vítězství téměř polovina mužstev z městské ligy.

Přejeme všem hodně úspěchů a těm, kteří se neúčastní přejeme odpočinkový víkend.