Remízový král dál trhá rekordy!

07.10.2014

V sobotu se odehrálo již 13. kolo městské ligy v malé kopané.

V prvním zápase se utkaly mužstva TJ NEBORY MK BETISGAMISPORT.  Hosté potvrdili roli favorita a dokráčeli si již pro třinácté vítězství v řadě výhrou 3:8!

V 9:00 přivítal PROFIÚKLID.CZ hráče INSTALU.  Podzimní trápení hráčů domácích nadále trvá. Ani v tomto zápase nedokázali zvítězit a odvezli si debakl 1:8! Nic na tom nezměnilo ani to, že oba týmy nastoupili bez svých brankářských opor.

V dalším zápase nastoupil remízový král FC KONSKÁ proti FC PODLESÍ. Domácí i díky skvělým zákrokům brankáře Pawla Czaply drželi v prvním půli s Podlesím bezbrankovou remízu. V druhém dějství se podařilo hostům vytěžit z mnoha šancí vedoucí branku utkání. Jenže pár minut před koncem stihli domácí srovnat na konečných 1:1! Potvrdili tak, že jim koruna pro remízového krále patří zcela zaslouženě.

V posledním utkání tohoto kola se měli utkat mužstva GKS TŘINEC  - REAL KAMBYS. Bohužel i přes velkou snahu kapitána se Kambys nesešel v dostatečném počtu hráčů a prohrál kontumačně 5:0.

Zápas FC RELAX – FC TIP byl odložen z důvodu předem hlášeného turnaje v Praze, kterého se o tomto víkendu hráči Tipu účastnili.

Střelecky se v tomto kole dařilo především dvěma hráčům.  Hatrickem pomohl svému týmu David Zoubek (Instalu) a Lukáši Baronovi (Gamisportu), který vsítil celkem 5 branek a dotáhl se na vedoucího střelce soutěže Petra BonacinuRealu Kambys!

Brankářské umění předvedli tito gólmani: 3 body získal Pawel Czapla (Fc Konská), 2 body obdržel náhradní gólman Michal Zuček (Instal). 1 bod si připsal do tabulky nejlepších brankářů Petr Pilch (Fc Podlesí).