Boj o druhé místo se pomalu zamotává!

13.10.2014

Sobotní čtrnácté kolo bylo ve znamení překvapivých výsledku. Kromě vedoucího GAMISPORTU, který zvítězil nad PROFIÚKLIDEM kontumačně 5:0, klopýtli favorizovaná mužstva RELAXU a FC TIPU.

Druhý FK RELAX vyzval mužstvo REAL KAMBYS .Hráči Kambysu rozhodli utkání již v první půli. Relax dlouho nemohl najít recept na brankáře hostí, který v rozhodujících chvílích své mužstvo podržel a přispěl tak k prvnímu překvapení sobotního kola ve kterém hosté zvítězili nad Relaxem  4:3. Za zmínku stojí vstřelený hattrick Petra Bonaciny, který opět odskočil v tabulce střelců!

Třetí FC TIP narazil na BETIS, který v jarní časti, hraje velmi dobře. Úvod utkání ovšem patřil Tipu, který se ujal ze dvou protiútoků náskoku 2:0. Ve druhém dějství, ale přišel obrat a více ze hry měli hráči Betisu, kterým navíc domácí pomohli neproměněnou penaltou a vlastní brankou v závěru utkání. Betis nakonec zaskočil domácí a zvítězil 6:4 a v tabulce dál stoupá!

To hráči FC KONSKÉ v dalším utkání narazili zatím na poslední GKS TŘINEC, který zatím výsledkově tápe. Hráči Konské drželi před tímto utkáním rekord ligy v nerozhodných utkáních, kdy již nashromáždili osm remíz a v sobotu překvapivě konečně plně bodovali, když Třinecký GKS porazili výsledkem 7:2!  Na hattrick v tomto utkání dosáhl David Lipowski z FC Konská.

V posledním utkání nastoupili proti sobě hráči FC PODLESÍ a INSTALU.  Hráči Podlesí se mohli případným vítězstvím posunout na dostřel druhého místa, za to hráči hostů mohli potvrdit vítezství z minulého kola. Utkání mělo od začátku utkání slušné tempo, první půle skončila vítězstvím Instalu 2:1. Začátek druhé půle patřil hráčům Podlesí, kteří odskočili na rozdíl dvou branek 4:2. Neskutečný závěr hráčů hostů, ale vše změnil, když tři minuty před koncem to bylo jen o jednu branku a v poslední  minutě se Instalu podařilo dokonce vyrovnat na konečných 4:4!

Mezi nejlepší brankáře 14. kola se zapsali tito hráči: 3 body si připsal za svůj výkon Zdeněk Mynář (Real Kambys), 2 body získal Pawel Czapla (Fc Konská) a 1bod obdržel Lubomír Turan (Betis).

Tabulka střelců bude aktualizována během zítřejšího dopoledne.