Čtyři mušketýři bodovali naplno!

02.02.2015

V neděli 1. února 2015 se odehrálo 5. kolo Futsalové ligy Třinec 2015

Futsalová liga se nám již přehoupla do své druhé poloviny a nabídla opět porci zajímavých utkání.

Nezvyklé dvojutkání zvládli nejlépe GAMISPORT, FK RELAX, FC LAJK a mladíci z FC STARTED FROM THE BOTTOM. Všechny výše jmenované mužstva získali plný počet bodů a pěkně zamíchali tabulkou.

FK Relax a mladíci z FC Started se odpoutali ze dna tabulky a mohou rázem pomýšlet na velký boj o třetí místo. Kde po odehraném kole povyskočil nováček soutěže FC Lajk! Gamisport se díky plnému bodovému zisku odpoutal od svého momentálně největšího soupeře BARNY TEAMU, který získal po urputné taktické bitvě proti REALU KAMBYS čtyři body. Real Kambys se nakonec musel smířit s pouhým jedním bodem.

Vůbec se v tomto kole nedařilo týmům OSŮVKÁM UNITED, FC TIP, NEBORY a PROFIÚKLIDU, které nezískali ani bod.

Mezi nejlepší střelce soutěže se zapsali: 5 branek vsítil Erik Szmek (FC Lajk), 3 branky vstřelili Michal Franiok (FC Tip), Mario Branný (FC Lajk) a čistým hatrickem v jednom utkání se prosadil zkušený hráč Alan Hanke (Gamisport).

V soutěži o nejlepšího brankáře se body dělily takto: 3 body získal František Macura (FK Relax), 2 body si připsal Jan Trzyniecki (Barny Team) a 1 bod si odnesl Rostislav Galusík (Gamisport).

Nedělním kolem se také uzavřely soupisky všech mužstev. Aktualizace soupisek bude k dispozici na webových stránkách během tohoto týdne.

Těšíme se na Vás opět v neděli v hale SC Smilovice tradičně od 16:00.