Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Čtyřmi zápasy včera začala Třinecká městská liga

10.05.2015

V sobotu odstartoval další ročník Třinecké Malé kopané. Letos se soutěže účastni pouze osm mužstev. Loňský vítěz Gami Sport se letos do soutěže nepřihlásil a skončilo i mužstvo Profiúklidu.

Od 9 hodin se k prvnímu utkání postavily proti sobě Fc Konská a Neborovský Betis utkání hned od začátku nemělo nouzi o zajímavé šance na obou stranách. Nebory měly v úvodu dvě dobre příležitosti, ale obě zneškodnil brankář Konské Ciencala. Nakonec jsme se přece jen dočkali branek po deseti minutách hry a to se dvakrát trefili hráči Konské. Betis stačil ještě do poločasu odpovědět stejným poměrem a poločas skončil nerozhodně 2:2. Ve druhé půli stříleli branky už jen hráči Konské kteří nakonec zvítězili v poměru 4:2.

Od 10 hodin nastoupili proti sobě hráči Relaxu a ambiciózní nováček soutěže Los Galacticos utkání mělo dobrou úroveň hned od začátku kdy si obě mužstva vytvořili pár dobrých šanci. Do vedení šel Relax po dalekonosné střele. A asi o dvě minuty už to bylo 2:0, kdy se krásně uvolnil Crhonek. Za hosty snížili Zuček na 2:1. Do konce první půle ještě padly dvě branky na každé straně po jedné, když na 3:1 zvyšoval Crhonek a vzápětí to bylo znovu o jedinou branku, když se prosadil Rusz. Druhý poločas patřil v úvodu opět Relaxu, kdy dovršil svůj hattrick v zápase Crhonek a bylo to 4:2. Los Galacticos už stačil odpovědět v závěru utkání jen jednou i když ke konci utkání už se hralo jen před brankou Relaxu se nakonec Relax radoval z vítězství 4:3.

V 11 hodin svedli souboj hráči Realu Kambys a tým Fc Podlesí. Utkání bylo v první půli dost vyrovnané žádný s týmu se nechtěl dopustit chyby, po které by se soupeř ujal vedení. Nakonec lepším dojmem působili hráči Realu Kambys které střelecky vytáhl Tomáš Larysch když si v utkání připsal hattrick. Hráči Podlesí rozvlnili síť  Kamybsu pouze jednou a utkání zaslouženě ukořistil Real Kambys 4:1.

Poslední utkání prvního kola postavil proti sobě mužstva Fc Tip a Gks Třinec. I když moc pohledný fotbal toto utkání nenabídlo nouze o zajímavé šance nechyběla. Průběh utkání nasvědčoval, že se obě mužstva rozejdou smírně, když první půle byla vyrovnaná 1:1. Ve druhém poločase zahodil hráč Fc Tipu pokutový a dvě velké šance neproměnili hráči GKS, kteří nemohli vyzrát na střídajícího gólmana Franioka zdálo se, že už se v závěru nic nestane. Nakonec přece jen radostněji s hřiště odcházeli hráči Fc Tipu kterým úsměv na tvář vrátil po neproměněné penaltě Petr Bilko který v závěru dorazil míč za zadá brankáře Fujaka a Tip nakonec zvítězil 2:1.

Dva hráči dosáhli v prvním kole na Hattrick: Ivo Crhonek (Fk Relax), Tomáš Larysch (Real Kambys)

Soutěž o nejlepšího brankáře 1 kolo: 3 Body František Macura (Fk Relax), 2 Body Michal Franiok (Fc Tip), 1Bod Radek Ciencala (Fc Konská)

Další kolo nás čeká v Sobotu 16. 5. 2015 od 9 hodin. Doufám, že si Třineckou Městskou ligu nenecháte ujít a přijdete své týmy hojně povzbudit.