Tabulka ligy se po 4 kole vyrovnala!!!

31.05.2015

V sobotu 30. 5. 2015 proběhlo čtvrté kolo Městské Ligy. Tabulka se po sobotě vyrovnala každý s týmu už okusil v letošním ročníku porážku.

Od 9 hodin proti sobě nastoupili hráči Los Galacticos a  zatím vedoucího týmu Real Kambys. Hned od úvodního hvizdu nebyla nouze o zajímavé šance na obou stranách. Přesto lepe utkání začali hráči Galaktikos kteří využili dvě dobré příležitosti což znamenalo vedeni v utkáni 2:0. Real Kambys nesložil zbraně a za pět minut srovnal krok a stanovil tak poločasový výsledek na remízu 2:2. Druhá půle si udržela svou kvalitu šance se objevovaly na obou stranách kdy oba týmy přidali po jedné brance a bylo to 3:3. Zlomový bod utkání přišel v úplném závěru, když se po chytrém průniku potřetí dostal do vedení Galakticos, Kambys sice dostal možnost na vyrovnaní nařízenou penaltou ale bohužel tu Tomáš Larysch neproměnil a tak tři body bral Los Galacticos za vítězství 4:3

V 10 hodin odehráli své utkání hráči Fc Podlesí a Gks Třinec. Druhé utkání čtvrtého kola nenabídlo moc pohledný fotbal ale spíše boj mezi oběma brankovišti. Obou týmům chyběla v zakončení větší přesnost, když už se do šance dostali tak chyběla přesná muška. Přesto jsme se v první půli dočkali dvou branek. Na každé straně po jedné a poločasový výsledek 1:1 se stal i konečnou záležitosti druhého utkání…

V 11 hodin se dal očekávat zajímavý duel mezi ambiciózním Fc Tipem a Neborovským Betiem který letos předvádí dobrou hru. Zajímavé šance se nabízely hned v úvodů utkání kdy si oba brankáři nemohli stěžovat na malo práce. Hráči Fc Tip měli lepší držení míče naopak Nebory vystrkovaly růžky rychlými brejky podpořenou dobře zvládnutou obranou kterou podržel výbornými zákroky Lubomír Turan. Zlomový byl okamžik, kdy za stavu 3:3 hráči Tipu otevřeli hru s brankářem a tuto situaci dvakrát využili, hoste do prázdné branky. Závěrečný tlak Tipu už přinesl pouze jednu branku na konečných 4:6. Zajímavostí je že se v utkání do střelecké listiny zapsalo deset hráčů což je unikát Městské ligy!!!

V pravé poledne nás čekal, zapas mezi Fc Konskou a Fk Relax oba týmy chtěly odvrátit dvoutýdenní bodový půst. Oba týmy nastoupili v utkání s novými tvářemi mezi tyčemi. Hned v úvodu utkání se hrál aktivní fotbal před oběma brankami lepe zahájil utkání Relax který se prosadil dvěma brankami ze začátku zapasu což znamenal i poločasový výsledek. Hráči Konske se trápil v zakončení kdy ze svými šancemi buď špatně naložili a nebo jim vystavil stopku výborně chytající brankář Relaxu Pszczolka. Ve druhé půli převzali střeleckou iniciativu hráči Relaxu, kteří nakonec rozstříleli Konskou osmi brankami. Domácí zamířili do černého pouze jednou utkání skončilo vysokým vítězstvím Relaxu 8:1. I přes vysoké vítězství Relaxu odehrála Konská dobrou partii a v zápase měla taky řadu šancí, ve kterých mohla vsítit branku. V utkání zaznamenal Hattrick hostující Adam Brzezina.

V soutěži o nejlepšího brankáře vybíráme tyto: 3 body Lubomír Turan (Tj Nebory/Mk Betis), 2 body Vít Sekerák ( Los Galacticos), 1 bod Jan Pszczolka (Fk Relax)

V tabulce střelců drží stále první místo Ivo Crhonek (Fk Relax) který má na svém kontě 7 branek.

Příjemný zbytek dne a už nyní se těšíme na další kolo, které proběhne v Sobotu 6. 6. 2015 od 9 hodin.