Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Tabulka se před posledním jarním kolem vyrovnala!!

15.06.2015

Sobotní šesté kolo přineslo opět řadu překvapivých výsledku. Do čela se díky skóre posunul Relax, druhý Real Kambys a třetí Neborovský Betis mají stejné body. Tři hráči si v tomto kole připsali po hattricku.

V 9 hodin nás čekalo první utkání šestého kola, ve kterém změřili síly hráči Fc Tipu a Fc Konské utkání hned od úvodu mělo svou kvalitu a oba týmy se vyznačovali spíše útočnou taktikou. V první půli měli blíže k vítězství hráči Tipu, kteří vedli 3:1 v zapase ale závěr utkání naopak patřil hráčům Konské, kteří nesložili zbraně a dokonce otočili výsledek na 4:3 ve svůj prospěch ale do konce utkání tento stav nevydržel a nakonec si oba týmy rozdělil po bodu, který v závěru zachránil Klapsia na konečných 4:4. Hattrick v zápase docílil Pavel Adamiec s hostující Konské.

Od 10 hodin proti sobě nastoupili hráči Gks Třinec a Fk Relax. Oba týmy do zápasu nastoupili v okleštěných sestavách domácím chyběla opora týmu brankář Josef Fujak a to se nakonec potvrdilo na celém výkonu Gks nepomohl mu ani hattrick nejlepšího hráče Gks Filipa Buriana. Relax sice nepředvedl nikterak oslnivý výkon, přesto se nakonec radoval z vítězství 3:6, ke kterému mu nejvíc pomohl hattrick Zdeňka Turoně.

11 hodin nás na hřišti čekal, zapas mezi Betisem a lidem tabulky Realem Kambys. I přes velké parno jsme viděli opravdu pěkné utkání s řadou šanci a hlavně úroveň utkání byla dobrá, od začátku až do konce zapasu. Akce se přelévaly z jedné strany na druhou a o zajímavé momenty nebyla nouze. Domácí znovu navázali na své dobře výsledky se silnými soupeři a znovu urvali všechny body tentokrát to odnesl Real Kambys který přes dobrý výkon nakonec tahal za kratší kousek. Utkání nakonec skončilo vítězstvím Neborovského Betisu 4:3.

V pravé poledne proti sobě nastoupili mužstva z opačného konce tabulky Fc Podlesí a Los Galacticos oba týmy se trošku výsledkově hledají určitě by měli mít na svém kontě vice bodu než mají ale bohužel  jejich výkon momentálně stojí za očekáváním. Přesto jsme v sobotu viděli zajímavý zapas ve kterém nebyla nouze o zajímavé šance. Oba brankáři excelovali svými výkony drželi svůj tým a na gól domácích ze začátku druhé půle odpověděli hráči Glacticos až dvě minuty před koncem což znamenalo, že si oba týmy rozdělí po bodu za remízu 1:1. Asi právě proměňovaní šanci je za vinou horší umístěni obou týmu.

Sobotní šesté kolo opět ukázalo, jak bude letošní ročník soutěže vyrovnaný. Příští týden nás čeká poslední jarní kolo před letní přestávkou, která bude vyplněná turnajem na počest Rozhodčího Pavla Fujaka. Brzy přineseme bližší info ohledně turnaje.

Soutěž o nejlepšího brankáře šestého kola dopadla následovně: 3 body Kostka Lubomír (Fc Konská), 2 body Pilch Petr ( Fc Poldesí), 1 bod Kunák Filip (Los Galacticos)

Celkem tři střelci dosáhli v šestém kole na hattrick: Adamiec Pavel (Fc Konská), Zdeněk Turoň (Fk Relax), Filip Buryan (Gks Třinec)

Další kolo je na programu v sobotu 20. 6. 2015 od 9 hodin. Už se těšíme na setkání na umělce 4. ZŠ.

Příjemný pracovní týden a v sobotu na viděnou!!!