Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Sobotní kolo uzavřelo jarní část Městské ligy

22.06.2015

V čele tabulky je Relax díky lepšímu skóre oproti Realu Kambys. Tabulku střelců vede díky sobotním čtyřem brankám loňský nejlepší střelec Petr Bonacina.

Od 9 hodin jsme mohli vidět duel mezi Gks Třinec a Los Galcticos. Domácí dorazili na utkání ve velkém počtu hráčů což mělo možná za příčinu na vysokou porážku hostující tým rozhodl utkání už v prvním poločase, když od začátku svého soupeře technicky přehrávali a tlačil se více do zakončení. Gks stačil porážku jen zmírnit dvěma brankami i tak hosté zvítězili vysokým skorém 2:9 a v tabulce si vyměnili pozice právě s Gks.

10 hodin nás čekalo utkání mezi Realem Kambys a Fc Konskou. Hoste v posedních dvou kolech urvali body se silnými soupeři proto se dal očekávat zajímavý duel když ještě domácí nastoupili bez svého brankáře kterého nahradil hráč s pole. Domácí vsadili o to více vsadili na dobrou obranu podpořenou smrticími útoky, které rozhodly celé utkání. Hosté se zmohli pouze na jedinou branku a vyfasovali vysoký příděl 8:1 čtyřikrát je potrestal loňský nejlepší střelec Petr Bonacina který sesadil hostující Konskou na dno tabulky. Velkou zásluhu měl na vítězství brankář domácích Pavel Kohut který ukázal že se mezi tyčemi jako náhradní brankář neztratil a svůj tým podržel.

Od 11 hodin nás čekalo měření sil mezi Betisem a Fk Relax. Tento duel byl označen jako šlágr sobotního dopoledne. Od začátku jsme mohli vidět útočný fotbal, do kterého lépe vstoupili hráči Relaxu, kterým vyšel začátek utkání a nakonec i poločas který Relax vyhrál v poměru 0:5. Druhá půle byla ale opačná a hosté dosti podcenili svého soupeře, který odehrál druhý poločas opravdu skvěle. Domácí drželi více míč na svých kopačkách a vytvořili si řadu šancí. Už se zdálo že se přece jen dočkáme obratu v zapase nakonec přece jen rozhodl náskok z prvního poločasu. Betis dokázal rozvlnit sít pouze čtyřikrát a Relax se ve druhé půli trefil jednou skončilo utkání v poměru 4:6 pro hostující Relax. Ale viděli jsme opravdu zajímavé utkání od začátku až do konce krásné zakončení jarní části. Domácim nakonec nepomohl ani hattrick Edy Oborného.

Ve 12 hodin se na hřišti odehrálo utkání mezi hráči Fc Tip a Fc Podlesí. Podle sestavy a počtu hráčů to vypadalo na jasnou záležitost domácích, protože hoste neměli nikoho na střídáni se dalo očekávat, že hostům musí dojít síly v zapase jenže opak byl pravdou. Podlesí se na utkání připravilo opravdu zodpovědně a hlavně jejich rychlé protiútoky se ukázaly, jako hlavní příčina úspěchu v zapase. Ve kterém se hráči Podlesí po konečném hvizdu radovaly z vysokého vítězství 1:7. Hattrick v zápase docílil hostující Milan Worek a zpečetil tak vítězstvím nad Fc Tipem která závěr soutěže prochází v herní krizi.

Nejlepší  Střelci 7. Kola: 4 branky Bonacina Petr (Real Kambys), 3 branky: Oborný Eduard (Tj Nebory/Mk Betis), Worek Milan (Fc Podlesí)

Soutěž o nejlepšího brankáře 7 kola:  3 body Kohut Pavel (Real Kambys), 2 body Kunák Filip (Los Galacticos), 1 bod Pilch Petr (Fc Podlesí)

Je za námi polovina soutěže, která je letos opravdu vyrovnaná a proto nás po prázdninách čeká určitě zajímavá podzimní část. Abychom ale o prázdninách nezaháleli a dobře se připravili na další část je tady pro týmy městské ligy připraven 4. Ročník turnaje v malé kopané“ O Pohár Pavla Fujaka“ který se koná v sobotu 18. 7. 2015 na uměle trávě 4 Základní školy. Doufám že se na turnaji všichni uvidíme a zvedneme tak kvalitu Městské ligy v Třinci Brzy přineseme bližší informace o turnaji proto bedlivě sledujte naše internetové stránky, ať jste v obraze.

S pozdravem organizátoři soutěže Třinecké Městské Ligy 2015.