Do čela se po sobotním kole vyhoupl Fk Relax!!!

12.10.2015

Sobotní kolo nabídlo spoustu překvapení, když se tabulka neskutečně vyrovnala. Rozdíl mezi třetím a posledním týmem jsou dva body. Do čela se po výhře na Realem Kambys vyhoupl Fk Relax!!!

Začínáme tedy od 9 hodin, kdy na sebe narazili Gks Třinec a Fc Konská. Utkání to bylo od začátku zajímavé, protože dlouho drželi brankáři svou neprůstřelnost. Jediná branka padla v první půli z kopačky hostujícího brankáře Romana Holeksy který využil otevřené branky a přes celé hřiště překonal domácího brankáře Fujaka stanovil tak poločasový výsledek na 0:1. Druhá půle byla  více bohatá na branky, i když padaly pouze do branky Konské. Gks ve druhé půli zúročil své šance a nakonec zvítězil 4:1 i po zásluze výborného výkonu svého brankáře. Konská bohužel vyšla v tomto kole naprázdno…

Od 10 hodin jsme viděli duel mezi Nebory/Betis a Fc Podlesí. Oba týmy v minulém kole ztratili proto se dal očekávat zajímavý duel. V zápase nakonec převyšovali hosté z Podlesí, kteří od začátku utkání diktovali tempo zápasu. Když po krásných kombinacích nakonec rozdrtili svého soupeře rozdílem třidy 1:10. Nebory se v tomto utkání nezmohli na odpor a až v závěru korigovali pouze čestným úspěchem z kopačky Hoty. No začátek podzimní části Betisu moc nevychází, protože ze tři zápasu uhráli pouhý bod. Podlesí po debaklu z minulého kola si po sobotě zpravili skóre a s chutí si zastříleli. Hattrickem se blýskli dva hráči Podlesí Milan Worek a Jiří Pilch.

11 hodin nás čekal zajímavý duel mezi FC Tipem a Los Glacticos. Oběma týmům chyběli  brankáři proto jsme byli zvědavi, jak náhradnici své opory nahradí. Utkání mělo po celý zápas zajímavý průběh, kdy se střídaly hezké akce na obou stranách. Ve vedení se prostřídaly oba týmy, když ze začátku vedl hostující Los Glakticos dokonce o dvě branky 2:4 ale toto vedení nevydrželo a ve druhé půli se ujali vedení domácí Fc Tip 6:5 už se zdálo, že tento výsledek se nezmění. Nakonec se k poslednímu útoku  nadechl Los Galacticos a v poslední minutě srovnal na konečných 6:6. Toto utkání nabídlo opravdu krásnou podívanou a myslím, že remíza tomuto utkání opravdu odpovídala. Oba týmy v druhé polovině soutěže ještě neokusili porážku a jdou dál. Los Galacticos se remízou vyhoupl na třetí místo tabulky. Hattrickem v zápase se blýskl hostující Vit Krzemieň.

Ve 12 hodin nás čekal šlágr kola o první místo se utkali Real Kambys a Fk Relax. Očekávané utkání podzimu ale našlo v lepší formě hostující Relax, který hned od úvodních minut neponechal nic náhodě a tlačil se do zakončení. Domácí nastoupili do utkání hodně vlažné a proto vyrovnané to bylo jen do stavu 1:2 po prvních 10 minutách ve zbytku první půle doslova Relax rozstřílel svého soupeře, když po poločasovém hvizdu bylo utkaní rozhodnuté. Relax po první půli vedl 9:2. Nakonec podobný scénář závěru první půle platil i ve druhé půli a tak domácí podlehli svému soupeři 2:15 a přenechali mu první pozici v tabulce. Čtyřmi brankami se v dresu Relaxu prezentoval Filip Przyczko.

Nejlepší střelci 10 kolo: 4 branky Filip Przyczko (Fk Relax), 3 branky Milan Worek, Jiří Pilch (oba Fc Podlesí), Víťa Krzemieň (Los Galacticos), Tomáš Guznar (Fk Relax)

Soutěž o nejlepšího brankáře 10 kolo: 3 body Josef Fuják (Gks Třinec), 2 body Petr Pilch (fc Podlesí), 1 bod Jan Pszczolka (Fk Relax)

Sobotní kolo nabídlo opravdu zajímavé zápasy, proto neváhejte podpořit návštěvou 11 kolo Třinecké městské ligy, které proběhne v sobotu 17. 10. 2015 od 9 hodin!!!

Budeme se těšit na vaši návštěvu Organizátoři Městské ligy Třinec!!!