Po sobotním kole se do čela dostal opět Relax

28.10.2015

Sobotní 12. kolo zaznamenalo radu zajímavých výsledku a boj o stupně vítězů stále pokračuje. Zatím nejlepší střelec ligy Milan Worek zaznamenal v sobotu tři branky na své konto nasbíral už 21 branek!!!

Týmem sobotního dne byl Los Galacticos který ze dvou zapasu, nabral plný počet 6 bodů. O titulu ještě stále není rozhodnuto po porážce Realu Kambys se do čela znovu dostal Fk Relax…Soutěž spěje do finále!!!

Od 9 hodin nastoupili na umělou trávu 4. Základní školy hráči GKS Třinec a Tj Nebory/Betis. Utkání mělo od začátku zajímavý průběh a už od úvodu nebyla nouze o brankové příležitosti. Hosté v podzimní časti ještě nezískali ani bod proto nic neponechali náhodě a tlačili se více do zakončení. Ve snaze jim to v sobotu umožnil domácí brankář Fuják který v sobotu neměl zrovna svůj den a svými chybami ze začátku utkání ulehčil zisk 3 bodů hráčům Betisu, kteří nakonec svého soupeře porazili o čtyři branky 3:7 a zaznamenali první body v podzimní části.

V 10 hodin nás čekalo utkání mezi Fk Relax a Fc Podlesí. Oba soupeři se dobře znají, a proto se dal očekávat zajímavý duel. Domácí bojuji o vítězství v soutěži tak si nemohli dovolit žádnou stratu bodu. Naopak hoste, zvládli své dva poslední zápasy na výbornou, když obou soupeřům nadělili po deseti gólech. Navíc mají ve své sestavě zatím nejlepšího střelce ligy Milana Worka. Ale pojďme k zápasu, který byl po první půli vyrovnaný 1:1. I když v první půli byli více aktivnější domácí dlouho nemohli najít recept na dobrou obranu Podlesí a hlavně hosty držel brankář Pilch. Ve druhé půli byli opět aktivnější domácí ale tentokrát už padali i branky když i díky hattricku Adama Brzeziny nakonec Relax zvítězil nad svým soupeřem v poměru 6:2.

11 hodin nás čekal šlágr kola, kdy se proti sobě postavily celky Realu Kambys a Fc Tip. Domácí si nemohli dopustit ztrátu naopak hoste musí ještě bojovat o každý bod. Ve hře proto byli tři body a zapas o ně mohl začít. Aktivněji ze začátku nastoupili hosté, když se nebojácně pouštěli do útoku i když vedení se ujali domácí. Hostům chyběl brankář Krezelok proto se dalo očekávat, že domácí budou náhradního brankaře zatěžovat větší střelbou. Jenže Fc Tip brzy srovnal a převzal iniciativu zápasu. Střelecký se v utkání hattrickem prezentoval hostující Michal Szuscik. V závěru utkání to vypadlo, že domácí ještě svého soupeře zatlačí, jenže kapitán domácích se nechal zbytečně vyloučit a tím připravil svůj tým o závěrečný tlak. Nakonec Fc Tip zvítězil nad svým soupeřem 3:7.

Od 12 hodin proti sobě nastoupili hráči Fc Konské a Los Galacticos. Oba týmy vyznávají spíše útočný fotbal tak o šance ze začátku utkání nebyla nouze jenže produktivita domácích byla hodně žalostná, když v první půli si domácí vytvořili řadu šancí, které bohužel zůstaly nevyužity. Hosté naopak trestali každé zaváhání domácích. Hlavně ve druhé půli se utkání definitivně rozhodlo když hosté doslova svého soupeře rozstříleli skončilo utkání velkým vítězstvím Galacticosu 1:8.

Ve 13 hodin nás čekal dohrávka 9 kola, ve kterém změřili síly hráči Fc Tip a Fk Relax. Do role favorita byl v zápase pasován Relax jenže opak byl pravdou. Fc Tip se v úvodu zakousli do svého soupeře a po 5 minutách už to bylo 2:0. Poté Relax snížil na rozdíl jedné branky jenže Fc Tip pokračoval v útočné fázi a dvěma brankami znovu převzal iniciativu. Do konce první půle, ještě Relax zabral a snížil na poločasový výsledek 4:3. Druhá půle už byla na branky chudší když vyrovnaní přinesla přesilová hra kdy za zbytečně okopnutý míč putoval na trestnou lavici jeden z domácích a Relax toho využil. Nakonec utkání skončilo remízou 4:4 a boj o první příčku tak pokračuje. Utkání nabídlo pěkný a zajímavý fotbal až do konce střetnutí..

Od 14 hodin nás čekala předehrávka 13 kola mezi Los Galacticos a Fc Podlesí. Oba týmy dopoledne odehráli už po jednom zápase a proto jsme očekávali opatrnější průběh. Jenže domácí pokračovali ve střelecké formě a hostující Podlesí roznesli vysokým výsledkem 10:2. Když už po první půli byl výsledek utkání rozhodnutý. V utkání se prezentoval čtyřmi přesnými trefami Lukáš Teofil. Hoste v sobotu vyšli ze dvou zápasu na prázdno a připravili se tak o možnost zamíchat ještě pořadím. Domácí ještě mají možnost ukořistit třetí příčku, ale budou muset čekat na klopýtnuti Fc Tipu.

Nejlepší střelci sobotního 12 kola: 4 branky Teofil Lukáš (Los Galacticos), 3 branky Brzezina Adam (Fk Relax), Szuscik Michal (Fc Tip)

Soutěž brankářů 12 kolo: 3 body Pilch Petr (Fc Podlesí), 2 body  Kiedroň Martin (Los Galacticos), 1 bod Turan Lubomír (Tj Nebory/Mk Betis)

Tabulka je před posledními dvěma koly stále otevřená a uvidíme, jak nakonec dopadne 15. Ročník Třinecké Městské Ligy v Malé Kopané. Doufáme, že nám zachováte přízeň a uvidíme se na 13 kole, které je na programu v sobotu 31. 10. 2015 od 10:00 hodin….

S přáním příjemně stráveného svátečního dne Svět Plný Zábavy…