Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Přinášíme Vám první letošní rozhovor!

20.01.2016

Položili jsme pár otázek manažerovi futsalového týmu a nováčkovi soutěže FC GARTNER Rosťovi Brňovjákovi.

1. Na úvod bychom rádi zabrouzdali do minulosti a zjistili něco z Vaší historie. Můžeš nám prozradit, kdy vznikl tým FC GARTNER, proč zrovna tento název a jaké soutěže jste se zúčastnili vůbec poprvé?

Tým vznikl v roce 2008. Název týmu byl podle sponzora. Zúčastnili jsme se tehdy 3. ligy Karvinské futsalové soutěže.

2. Loni jste se účastnili 1. Karvinské futsalové ligy naposled, proč letos změna a účast v Třinecké městské lize?

1. Karvinskou futsalovou ligu jsme hráli tři sezóny a vždy skončili těsně před Play – off. Ze začátku hráli v týmu i kluci z Karviné, ale poslední sezóny už hráli jen kluci z Třince a okolí. Proto jsme se rozhodli, že zkusíme hrát futsalovou ligu tady v Tinci.

3. Jaké byly Vaše největší úspěchy, kterých jste zatím s týmem dosáhli ve futsalové lize?

Postup z 2. ligy do 1. ligy Karvinské futsalové ligy.

4. S jakými ambicemi letos vstupujete do futsalové ligy Třinec 2016?

Uspět co nejlépe.

5. Tým máte podle jmen hodně zkušený, je totožný s tím co se loni účastnil Karvinské ligy nebo ho tvoří noví hráči?

Z části ano. Pár hráčů jsme doplnili.

6. Jaké jsou Vaše první dojmy z nové hala STARS Třinec? Dá se to nějak srovnat s halami v Karviné?

Hala Stars je velmi pěkná, ale povrch nám moc nesedí. V Karviné jsme hráli v házenkářské hale na palubovce a zdá se mi, že povrch je lepší.

7. Jak na vás působilo první a druhé kolo soutěže v porovnání s Karvinskou ligou? Vyhovuje Vám systém hry?

Jsou zde velmi vyrovnané týmy. V Karvinské lize je 8 týmů, kteří jsou futsalově někde jinde než ostatní týmy. Systém hry nám vyhovuje.

8. Máme odehrané zatím pouze první dva kola soutěže, i tak bych se tě rad zeptal, kdo se ti jeví jako favorit soutěže?

Zatím bezkonkurenčně FK Relax. I když v některých zápasech vyhráli se štěstím, ale to k tomu samozřejmě patří.

9. Jezdíte spolu i na nějaké fotbalové turnaje v tomto regionu nebo spíš se zaměřujete jen čistě na futsalovou ligu?

Zaměřujeme se zatím čistě na futsalovou ligu.

10. Poslední otázka, plánujete se v soutěži zabydlet na více sezón nebo letos soutěž jen zkoušíte?