Čtvrtý ročník Třinecké Futsalové ligy je za námi!!

04.03.2016

V sobotu proběhlo poledni kolo futsalové ligy. Byly předány ceny pro tři nejlepší mužstva, i nejlepší individuální výkony. Na Cenu Fair Play dosáhli hráči TJ Nebory. Letošní ročník se se vším všudy vydařil… Velké díky paří organizátorům soutěže…

Pojďme tedy zhodnotit celý čtvrtý ročník Třinecké Futsalové ligy a doplnit poslední kolo. Ve kterém se ještě rozhodovalo o druhém a třetím místě. . V sobotu plně bodovali pouze dva týmy Rumové Pralinky a Barny Team bohužel 6 bodu oběma týmům nepřinesla umístění na medailových pozicích. Rumové pralinky skončili na konečným čtvrtým místě, Barny Team se musel spokojit se šestou pozici. Čtyři body získali Osůvky United a o bod přeskočili Rumové Pralinky skončili na třetím místě. Tři body v sobotním posledním kole si připsali Katalánci(SK) kteří bohužel skončili, až na osmé pozici přitom ztráta na třetí tým byla pouhé čtyři body, přesto v soutěži zanechali dobrý dojem. Real Kambys si v sobotu připsal pouze tři body když zdolali Fk Relax 2:1 stačilo to pouze na konečnou pátou pozici přesto byli skoro celou soutěž na druhém místě hlavně závěr soutěže se Kambysu moc nepovedl. Fc Gartner v sobotu získal rovněž tři body které jim stačili na konečnou sedmou pozici. Je to určitě zklamaní výkony Fc Gartner ovlivnila i absence dvou zkušených hráčů Rostislava Groše a Jiřího Topiarze kteří patřili k tahounům týmu. I Tj Nebory získali v sobotním posledním kole tři body, když překvapivě obrali o body Real Kambys 3:2. Neborum nakonec patří devátá pozice. Fc Lajk získal v sobotu jediný bodík a ten jim zaručil v letošním ročníku poslední tedy desátou pozici. Podle organizátoru soutěže čekali od Fc Lajk lepší umístění, na vyšších pater tabulky bohužel letošní ročník tomuto mladému týmu nevyšel. S nulou na kontě skončili v sobotu dva týmy Fk Relax a Fc Tip oba soupeři vyšli na prázdno přesto radost po posledním zápase měli oba týmy. Relax skončil na konečném 1 místě, když soutěž vyhráli s devíti bodovým náskokem. Fc Tip skončil na 2 místě o bod před Osůvkami United kteří brali bronz..

V individuálních výkonech byli oceněni tito hráči a tým. Nejlepším střelcem Třinecké futsalové ligy se stal s 20 brankami Lukáš Síkora Barny Teamu. Již potřetí za sebou se stal nejlepším střelcem ligy. Nejlepším brankářem se stal František Macura Fk Relax který vytvořil rekord ligy pět krát za sebou udržel čisté konto (130 minut). Nejstarším hráčem ligy se stal Rostislav Brňovják (1968) Fc Gartner, naopak Nejmladším hráčem se stal s Fc Lajk Miroslav Polák (1998). Cenu Fair Play získali tým Tj Nebory který obdržel  za celou ligu pouze jedinou žlutou kartu.

Letošní ročník měl vysokou kvalitu ve srovnání s předešlými ročníky. I přesto že se celý odehrál v Třinecké Hale STaRS která nabídla hráčům i divákům velký komfort. I počet přihlášených týmů ukázal, že v každém kole nebyla nouze o zajímavé okamžiky.To je tedy vše ze čtvrtého ročníku Třinecké futsalové ligy, gratulujeme všem oceněným týmům i hráčům, ostatním účastníkům děkujeme za účast v letošním ročníku a doufáme, že se za rok opět sejdeme na jíž 5 ročníku Futsalové ligy.

Fotky z předavání cen najdete ZDE

...Zavěrečná schůze vedoucích týmů...

Schůze kapitánu a vedoucích týmu proběhne ve Úterý 15. 3. 2016 v Restauraci STaRS (Žaba) od 17 hodin!!! Cílem schůze je vyúčtování skončeného čtvrtého ročníku Futsalové ligy, zhodnocení soutěže a připadne plány do dalšího ročníku futsalové ligy. Vyzýváme proto všechny vedoucí a kapitány ať se na schůzí dostaví!!!

S pozdravem a přáním brzkého setkání vás zdravíme organizátoři Třinecké futsalové ligy a Světa Plného Zábavy...