Loňský vicemistr se ocitl na dně tabulky!

30.05.2016

V sobotu 28. května 2016 bylo na programu 3. kolo Městské ligy v malé kopané.

První zápas nabídl souboj loňského mistra FK RELAX proti vicemistrovi z REALU KAMBYS. První poločas nabídl vcelku vyrovnanou partii s větší porcí šancí na straně domácích, kteří se zásluhou Jardy Vranky dostali do těsného vedení 1:0. Po změně stran ovšem domácí udeřili a svého soupeře doslova rostříleli. Při chuti byl především střelec první branky Jaroslav Vranka, který v zápase zaznamenal celkem 4 přesné zásahy a pomohl tak výrazně k vysoké výhře Relaxu 9:1! Hosté se tak překvapivě ocitl bez bodu a s hrozivým skorém 2:17 na dně tabulky.

Nováček soutěže TIRADORES přivítal třetí tým loňského ročníku FC TIP. Domácí se v prvním dějství statečně drželi a snažili se být vyrovnaným soupeřem. Poločasový stav 0:2 nebyl tak hrozivý z pohledu domácích, jenže v druhé půli sehrané mužstvo Tipu předvedlo svou sílu a zásluhou zkušených střelců Jiřího Szturce a Michala Szuscika přehráli nováčka 1:8!

V 11:00 nastoupili na umělou trávu hráči FC KONSKÁ proti příjemnému překvapení soutěže hráčům GKS TŘINEC. Domácí, kteří v podzimní části minulého ročníku předváděli skvělé výkony, a zdálo se, že letos budou patřit k favoritům soutěže, nějak nemohou chytit ten správný rytmus a především proměňování šancí jim dělá velké problémy. To potvrdili i v tomto zápase, kdy sice prohrávali již 0:2, ale do konce prvního poločasu dokázali vývoj otočit na 3:2. Jenže v druhém dějství, jak by brankář Josef Fuják z GKS uzamkl bránu na sedm západů a ani jednu střelu už za svá záda nepustil. Toho naopak využili velmi aktivní hráči GKS a otočili stav utkání ve svůj prospěch i díky hatricku Tomáše Kiszi nakonec zvítězili 3:8!

V pravé poledne vypukl zápas mezi FC PODLESÍM a TJ NEBORY MK BETIS. Domácí si vytvořili slibné vedení 2:0 a řadu dalších stoprocentních šancí, které skončily na tyčích, břevně nebo v náruči dobře připraveného brankáře Luboše Turana. A to se Podlesí málem vymstilo. Pět minut před koncem utkání se Betisu podařilo domácí dokonale zaskočit a dvěma rychlými brankami dokázali celý zápas ještě pěkně zdramatizovat. Nakonec rozhodl až vlastní gól v síti Betisu dvě minuty před koncem, který ještě potvrdil důležitou brankou Martin Chybidziura, který tak pečetil vítězství Podlesí 4:2!