Po 5 kole Městské ligy je stále včele GKS Třinec

15.06.2016

V sobotu pokračovala Třinecká městská liga svým 5 kolem. Počasí v sobotu opět přálo a tak jsme mohli vidět zajímavé duely, dokonce i jeden střelecký rekord.

Od 9 hodin jsme viděli zápas mezi Fc Tip a Real Kambys domácí střídají dobře výsledky s těmi horšími naopak hostující Real Kambys špatně odstartovali soutěž, když po dvou porážkách spadli až na dno tabulky. V sobotu jsme viděli  zajímavý duel  šance se přelévali z jedné strany na druhou přesto lepší produktivitu ukázali hráči Realu Kambys kteří nakonec svého soupeře i díky třem brankám Patrika Matuszka porazili 2:4. Real Kambys se tak výhrou přiblížil svému soupeři v tabulce. Fc Tip si připsal druhou porážku v soutěži.

V 10 hodin jsme mohli vidět utkání mezi nováčkem soutěže Tiradores a Fc Konskou. Oba týmy nastoupili do utkání v oslabených sestavách byli jsme zvědavi, jak utkání dopadne. Domácí stále čekají na první vítězství a v sobotu měli k němu zatím nejblíže, když dokonce první poločas vyhráli 1:0. Hráči Fc Konské ukořistili v minulém kole 3 body se silným soupeřem, proto bylo povinnosti poradit si v sobotu i s Tiradoresem. Jenže hra Konské byla hodně nepřesná, a když už se objevili před brankou domácích vychytal je svými zákroky Michal Sikora který v sobotu předvedl řadu dobrých zákroku. Utkání nakonec ve druhé půli přece jen otočili hráči Konské na svou stranu a výhrou 2:1 získali tři body.

Další zápas v 11 hodin nabídl utkání mezi Fc Podlesí a Fk Relax. Domácí chtěli odčinit zaváhaní z minulého kola, kdy nestačili na Gks Třinec a hosté chtěli taky plně bodovat po ztrátě s Konskou. Proto se dal očekávat zajímavý duel. Lépe do utkání vstoupili hráči Relaxu, kteří svého soupeře v prvním poločase střelecky přehráli, když poločas skončil tenisovým kanárem 0:6. Domácí měli v první půli taky pár dobrých příležitosti, ale proti byl brankář Relaxu František Macura. Druhá půle nabídla trošku jinou malou kopanou, když hosté už kontrolovali výsledek aktivnější domácí se třikrát trefili do sítě Relaxu zdálo se že ještě uvidíme v závěru drama, ale proti tomu byl Lukáš Rakowski, který v závěru dvěma brankami uklidnil svůj tým. Velkou měrou se na výhře podílel střelec Ivo Crhonek, který se v utkání trefil čtyřikrát!!! Relax nakonec zvítězil 8:3.

Ve 12 hodin jsme viděli duel mezi Tj Nebory/Mk Betis a zatím lídrem tabulky GKS Třinec. V utkání byl favoritem hostující tým Gks který ještě neztratil ani bod. Přesto Neborovský Betis nastoupil v dobré sestavě zdálo se že lídra potrápí. Nakonec se utkání stalo jasnou záležitosti hostujícího GKS, který po celý zápas tahal za delší konec provazu. Po poločasu, který hostující tým jasně vyhrál 2:7 bylo prakticky o osudu utkání rozhodnuto. Nakonec jsme se ve druhém poločasu dočkali ještě osm branek do sítě zdecimovaného Betisu  který odpověděl pouze trefou Romana Byrtuse na konečných 3:16!!! Střelecky se nejvíce dařilo Davidu Kantorovi, který se trefil čtyřikrát, po hattricku v utkání přidali Filip Burian a Antonín Máj

Mezi brankáři v sobotu bodovali: 3 body Michal Sikora (Tiradores), 2 body Jakub Revaj (Real Kambys), 1 bod František Macura (Fk Relax)

Již nyní vás zveme na další kolo Třinecké Městské ligy, které proběhne v Sobotu 18. 6. 2016 od 9hodin…

Taky vás zveme i na turnaj, který proběhne o letních prázdninách 30. 7. 2016. 5 ročník turnaje v malé kopané “O pohár Rozhodčího Pavla Fujáka“ své týmy můžete přihlásit do 20. 7. 2016!!!

Proto dlouho neotálejte, protože turnaj je omezen pro maximálně 12družstev!!!

Přijemný den přejí organizatoří soutěže...