Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Gks v sobotu poprvé okusil chuť porážky…

13.09.2016

Sobotní kolo opět nabídlo zajímavé zápasy, kdy nebyla nouze o branky i zajímavé akce. Hattrickem si v sobotu vedoucí pozici střelců upevnil Adam Brzezina z Relaxu…

Od 9 hodin proti sobě nastoupili hráči Fc Podlesí a Realu Kambys. Lépe na tom byli v tabulce hosté z Kambysu ale bohužel na sobotní utkání dorazili pouze s pěti hráči. Domácí tým neponechal nic náhodě a od začátku byla jasná výhoda v poli jednoho hráče navíc. Po poločase, který domácí Podlesí vyhráli 3:1 nakonec zvládli s přehledem i druhou půli a konečný výsledek 7:2 a zcela zasloužené tři body.

Od 10 hodin jsme viděli šlágr kola mezi Fc Tip a GKS Třinec který byl před zápasem favoritem. Zápas jsme viděli opravdu zajímavý a šance se střídali s jedné strany na druhou. Střelecky na tom v sobotu byli lépe hráči Tipu kteří se v první půli dvakrát trefili a výsledkem 2:0 skončila právní půle. Ve druhé půli byli aktivnější hosté, kteří chtěli s výsledkem něco udělat nakonec se jim v úvodu druhého poločasu podařilo dát kontaktní gól a rázem bylo o zápletku postaráno. Zdálo se že GKS dotáhne svého soupeře a urve aspoň ze souboje bod, jenže domácí přidali třetí branku a tím urvali tři body na svojí stranu. Pro GKS je to první porážka v letošním ročníku Třinecké Městské ligy. Utkání skončilo vítězstvím domácích 3:2.

V 11 hodin nás čekalo utkání mezi zatím posledním týmem Tiradores a Relaxem. První měření těchto soupeřů dopadlo jasným vítězstvím Relaxu byli jsme proto zvědavi jak se domácí poučí z první poloviny soutěže. Naopak Relax nastoupil do utkání v trošku pozměněné sestavě, proto měli možnost domácí potrápit soupeře. Po poločasu, který nenabídl zrovna pěkný fotbal, jsme byli zvědaví, jak nakonec celé utkání dopadne. Domácí si bohužel vytvořili velice malo šanci ze kterých by měli ohrozit svého soupeře a po celý zápas se spíše zatáhli do obrany. Relax přes slabý výkon nakonec svého soupeře přehrál 4:2. Třikrát se v zápase prosadil zatím nejlepší střelec městské ligy Adam Brzezina.

V pravé poledne se na hřišti objevily týmy Nebor a Fc Konské. Nebory bohužel opět nepředvedli výkon hoden bodového zisku a tak hráči Konské podpořeni dobrým výkonem svého brankáře diktovali tempo hry a dokráčeli si pro vítězství. Výsledková tabule se zastavila na skóre 1:8. Tým Konské se bodovým ziskem posunul na třetí místo tabulky.

Nejlepší brankáři 8 kola: 3 body Roman Holeksa (Fc Konská), 2 body Slowiaczek Martin (Fc Tip), 1 bod Pilch Petr (Fc Podlesí)

Další kolo je na programu v sobotu 17. 9. 2016 od 9 :00 hodin. S Přáním hezkého zbytku dne redakce Světa Plného Zábavy…