Tiradores se dočkal první výhry v ročníku!!!

29.09.2016

V sobotu pokračovala Třinecká městská liga ve šlágru kola zvítězil Gks Třinec nad Konskou 5:4. Fc Tip nestačil překvapivě na Tiradores a nováček tak zaznamenal první vítězství v letošním ročníku.

Pojďme ale na jednotlivá utkání, která se v sobotu odehrála na umělce 4. Základní školy v Třinci.

Od 9 hodin proti sobě nastoupily týmy Tiradores a Fc Tip. Podle postavení v tabulce se zdálo, že si hosté bez problému připíši tři body. Opak byl pravdou a my jsme v sobotu viděli výborný výkon domácího mužstva, který si se svým soupeřem přesvědčivě poradil. Už poločas ukázal že domácí jsou na utkání lepe připraveni a i když nastoupili bez svého brankáře, kterého nahradil Lukáš Pyszko a zhostil se své role opravdu na výbornou. Tiradores tak zaznamenali svou premiérovou výhru v Třinecké městské lize 8:4. hattrickem ji k ní dopomohl Mateusz Kraina.

V 10 hodin nás čekal zápas mezi Fk Relax a Realem Kambys. Hostující tým se podruhé za sebou dostavil pouze s 5 hráči, čím svému soupeři ulehčili utkání. Přesto jsme viděli zajímavý zápas hlavně v první půli byla hra velice vyrovnaná a oslabený Real Kambys dlouho držel naději na dobrý výsledek. Rozhodl závěr, kdy Relax přidal na svém výkonu a nakonec si připsal tři body za vítězství 7:2. Hattrick v dresu Relaxu zaznamenal Tomáš Friedl.

V 11 hodin nás čekal šlágr kola mezi Fc Konskou a Gks Třinec. Utkání mělo od začátku velice dobrou úroveň a bylo vidět, že oba týmy chtějí plně bodovat. Poločas patřil domácí Konské, která vedla 2:1. Druhý poločas měl ale jiného vítěze a tak se nakonec radoval i z celkového vítězství a to tým GKs Třinec který si připsal těsnou výhru 5:4.

Od 12 hodin jsme viděli zápas mezi Fc Podlesí a Neborovským Betisem. Domácí se po jarní časti dobře sehráli a nyní stoupají tabulkou vzhůru. To potvrdili i ve třetím svém zápase když v sobotu porazili oslabený Betis 6:1. Hosté bohužel nemůžou najit formu z loňského ročníku a po sobotní prohře padli až na samotné dno tabulky Třinecké městské ligy.

Nejlepší brankáři sobotního kola: 3 body Pyszko Lukáš (Tiradores), 2 body Petr Pilch (Fc Podlesí), 1 bod Roman Holeksa (Gks Třinec)

Další kolo je na programu v Sobotu 1. 10. 2016 a tentokrát začínáme už od 8 hodin máme totiž sobotu dohrávku z 9 kola. Zápas Real Kambys – Gks Třinec… Už nyní se těšíme jak dopadne další kolo Třinecké městské ligy.