Nezvyklá remíza okořenila městskou ligu!

06.10.2016

Jedenáctým kolem v sobotu pokračovala městská liga v malé kopané. Na programu byla také jedna dohrávka.

Již v 8:00 byla na programu dohrávka REAL KAMBYSGKS TŘINEC. Domácí nastoupili v oslabené sestavě, což hosté již do poločasu náležitě využili a vytvořili si rozhodující náskok 0:5! V průběhu druhého dějství byla k vidění gólová přestřelka a výsledek 6:10 mluví za vše. Padla dokonce i kuriózní branka přes celé hřiště, kterou zaskočil gólmana hostů brankář Jakub Revaj. Hatrickem pomohl svému týmu k divokému vítězství Michal Šimon.

V dalším zápase přivítal TIRADORES – REAL KAMBYS. Hosté již měli v nohách těžké utkání s GKS, ale v první půli to nebylo vůbec znát a slibný náskok 1:4 se zrodil díky pěkným kombinačním akcím, na které domácí nenašli odpověď. Až za stavu 2:5 se domácí probrali a snažili se  s výsledkem něco udělat. Pět minut před koncem snížili na rozdíl jediné branky a zdramatizovali celé utkání. Nakonec hosté těsnou výhru 4:5 uhájili a připsali si důležité body v boji o třetí místo.

V 10:00 vyběhli na trávník hráči FC PODLESÍ a GKS TŘINEC. I hosté měli za sebou již jeden zápas, ale na dnešní kolo byli dokonale připraveni, když na toto utkání povolali čerstvé síly. Papírově se zdálo, že Podlesí přejedou hladce, ale opak byl pravdou. Utkání, které nabídlo nespočet zahozených šancí a také skvělých zákroků obou brankářů nečekaně skončilo velmi zajímavou a zřejmě zaslouženou remízou 0:0. Což pro tuto soutěž, kde padá v průměru 10 branek na utkání je zcela výjimečný výsledek!

V předposledním zápase tohoto kola se utkaly týmy FC TIP – TJ NEBORY MK BETIS. Vyrovnané utkání rozhodly proměněné šance, ve kterých byli dnes lepší hráči Tipu, kteří zvítězili 5:3. Hatrickem se blýskl v tomto zápase Tomáš Vávra a pomohl tak svému týmu udržet se v boji o třetí místo.

V pravé poledne se odehrál šlágr kola mezi odvěkými rivaly FK KONSKÁ – FK RELAX. Domácí se snažili aktivní hrou přehrát svého soupeře, jenže dnes to na vítězství nestačilo. Výborné zákroky předvedl Jan Psczolka, který podržel svůj tým a k tomu se střelecky dařilo momentálně nejlepšímu střelci městské ligy Adamu Brzezinovi, který dvěma brankami rozhodl o vítězství hostů 1:3 a odskočil tak v tabulce střelců svým pronásledovatelům.

Brankářem kola se stal Petr Pilch (FC Podlesí), který obdržel za svůj výkon 3 body, Josef Fuják (GKS Třinec) vybojoval 2 body. Bod si zaslouženě připsal Jan Psczolka (FK Relax).