Vítězství v Městské lize obhájil GKS LD Třinec!

27.10.2017

V sobotu 21. Října 2017 proběhlo poslední kolo Třinecké městské ligy v malé kopané. Vítězem se nakonec stal tým GKS LD Třinec, který obhájil loňské vítězství.

V konečné tabulce zvítězil o dva body před Fk Relax, třetí místo obsadil tým FC Podlesí který stejně jako Fk Relax obhájili své umístění z ročníku 2016. Čtvrté místo obsadili hráči Tiradores, kteří si místo brambor odvezli lahev léčivého moku. Konečná pátá pozice patři týmu FC Konská/Kambys, který bohužel soutěž nedohrál.

V sobotu se udělovaly také ceny za individuální výkony. Nejlepším brankářem soutěže se poprvé v historii stal František Macura (FK RELAX), který o své vítězství musel podstoupit souboj v pokutových kopech. Nejlepším střelcem soutěže se stal David Kantor (GKS LD Třinec) který na své konto nasbíral 18 branek. Nejproduktivnějším hráčem se stal Rostislav Turoň (FK RELAX) s 32 body (16+16).

Po sobotním rozdání cen organizátoři poděkovali všem účastníkům za účast v soutěži  a také bychom chtěli poděkovat všem rozhodčím, kteří se zapojili a zvládli svou funkci velmi dobře. Jak to bude v příštím ročníku je ještě ve hvězdách, protože s tak slabou účastí týmu v soutěži to vypadá že tento ročník byl nejspíš posledním v historii Třinecké Malé Kopané… Věřme, že se mýlíme a že se příští rok dočkáme dalšího ročníku, byla by to veliká škoda, kdyby tato soutěž jednou pro vždy skončila!

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se letošního ročníku zúčastnili, a doufejme, že se brzy zase uvidíme.

S pozdravem a přáním Organizátoři Třinecké Městské Ligy.