Známe vítěze Badmintonového turnaje!

04.04.2018

Je za námi druhý ročník nočního amatérského badmintonového turnaje, kterého se zúčastnilo sedm singlistů a pět smíšených párů.

V mužské dvouhře se odehrálo 21 zápasů systémem každý s každým. Nejlepší formu do tohoto turnaje si přivezl Pawel Czapla, který vyhrál všech šest utkání a ze ziskem 12 bodů zcela zaslouženě vyhrál tuto kategorii. Překvapivě na druhém místě skončil nováček turnaje Tomáš Franek, který prohrál, akorát jediný zápas. Na Třetím místě se umístil bojovník Radim Smolka, který na kurtu nechal svou duši. Dokonce jako jediný dokázal potrápit vítěze této kategorie, když prohrál oba sety těsně dvakrát 13:15. Do hry zasáhli také další dva nováčci Tomáš Hupka a Marián Walach a určitě se neztratili a byli rovnocennými soupeři.

Ve smíšené čtyřhře se hrálo taktéž systémem každý s každým s tím, že do semifinále se probojovali jen čtyři nejlepší páry. Černý Petr turnaje padl na sourozence Pavlínu a Rosťu Turoňových, kteří s dvěma body nakonec nepostoupili dál. Naopak nováčci této kategorie Leoš Šín + Renáta Fialová, Pawel Czapla + Diana Byrtusová a Tomáš Voznica + Alena Roszková spolu s dvojicí Petr Dytko + Jana Mrozková si to rozdali v semifinále.

Zde byli úspěšnější dvojice Tomáš Voznica + Alena Roszková a Petr Dytko + Jana Mrozková, kteří se tak utkali ve finále, kde nakonec rozhodovalo až skóre! V něm byli o chlup lepší nováčci soutěže Tomáš Voznica + Alena Roszková. O třetí místo se utkali Leoš Šín + Renáta Fialová a Pawel Czapla + Diana Byrtusová. Z bronzové medaile se radovali Leoš Šín + Renáta Fialová.

Více fotek z této akce najdetena našich webových stránkách v sekci Galerie - Fotky.

Děkujeme Vám za účast a spolupráci na tomto turnaji.