Finálový den futsalové ligy!

16.02.2019

V sobotu 16. února 2019 proběhlo 6. kolo Futsalové ligy Třinec 2019.

Tentokrát se celé finálové kolo odehrálo v opravdu vysokém tempu a i když šlo v některých zápasech jen „čest“ vydali hráči ze sebe maximum!  A to se samozřejmě projevilo na kvalitě jednotlivých utkání a bylo se opravdu na co dívat.

Hned v úvodním utkání se střelecky prosadil Neborovský Tomáš Guznar, který čtyřmi brankami pomohl svému týmu k vítězství nad FC POPOPLUJEM 7:4, zdárně mu sekundoval jeho spoluhráč Mateusz Hulboj, který si připsal dvě branky a tři asistence.

V souboji o konečnou stříbrnou pozici si to rozdali FK RELAX a RUMOVÉ PRALINKY. Byli to právě hosté, kteří vlétli do svého soupeře a během úvodních pěti minut si vytvořili slibný dvoubrankový náskok. Domácí ovšem nezůstali pozadu a do poločasu se jim podařilo skóre vyrovnat. Druhá část utkání byla jako přes kopírák. Mladící z pralinek si vytvořili opět dvoubrankový náskok na který Relax odpověděl v závěru drtivým tlakem, kterým nakonec srovnali stav utkání tři vteřiny před koncem na spravedlivých 4:4! Rumové pralinky potvrdili, že nejsou na špici jen tak náhodou, když hráče NEBOR suverénně přehráli 9:3 a upevnili si svou zcela zaslouženou druhou příčku i díky Sebastianovi Zogatovi, který sedmi přesnými zásahy v posledním kole vystoupal na pozici nejlepšího střelce futsalové ligy Třinec 2019!

V posledním kole se dočkali své premiérové výhry v této sezóně i hráči FC POPOPLUJEM, kteří po vyrovnaném poločase s FK KLASIK udeřili a čtyřmi přesnými zásahy rozhodli o svém vítězství 5:1!

Relax, aby udržel konečné třetí místo futsalové ligy nesměl v přímém souboji s Osůvkami United prohrát o šest branek. což se nakonec nestalo a právě Relax byl tím týmem, který střelecky nedal sebemenší šanci svému soupeři a porazil je díky přesným zásahům 5:1 a zaslouženě obhájil bronzovou příčku z minulého roku. Ovšem v posledním zápase celé sezóny ukázali hráči OSŮVEK UNITED svou sílu a jako jediní dokázali porazit Real Kambys 5:2 a překazit mu tak  šnůru jedenácti vítězství v řadě.

V boji o čest kousali hráči KLASIKU mistry z REALU KAMBYS jen první poločas. V druhém dějství Kambys zabral a výsledkem 6:2 si upevnil svou pozici lídra soutěže. Hatrickem se v tomto zápase blýskl Roman Wilk.

Nejlepším brankářem se stal přesvědčivě Vojtěch Cymorek (Real Kambys).

Nejproduktivnějším hráčem se stal Rostislav Turoň (FK Relax).

Mistři Futsalové ligy Třinec 2019 mužstvo Real Kambys

Nejstarším hráčem se stal Jan Kajzar (Fk Relax) a nejmladším hráčem se stal Jakub Twardzik (FC Popoplujem).

Všem Vám moc děkujeme za účast a těšíme se na Vás zase příští rok ve futsalové lize Třinec 2020!

Chtěli bychom hlavně poděkovat všem lidem, kteří se na konání futsalové ligy podíleli v čele s panem rozhodčím Markem Klečackým, finálovým fotografem Ivo Crhonkem a také Mirkovi a Lukáši Turoňovi za poctivě odvedenou práci.