Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Pavel a Jakub Sznapkovi ovládli čtyřhru!

09.08.2021

V sobotu 7. srpna 2021 proběhl tenisový turnaj ve čtyřhře na kurtech v Třinci u koupaliště, kde nám místní organizace STARS Třinec poskytla zázemí a dva pěkné kurty.

Turnaj začal jednou velkou skupinou, kde se utkaly postupně všechny páry mezi sebou. Mezi novými tvářemi turnaje se objevili Milan Rusz, Ruda Procházka a Josef Škrip. Letošní turnaj rozzářila také jediná mladá slečna Tereza Daníšková, která hrála po boku svého táty Ríši Daníška.  Nejdramatičtější utkání ve skupině se zrodilo mezi dvojici Libor ŠULGAN/Milan RUSZ a L + R TUROŇOVÝMI, kde o vítězství musel rozhodovat až tie-break za stavu 5:5. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu L + R Turoňových, kteří i díky tomuto vítězství skončili ve skupině na 2. místě. Vítězství ve skupině si zajistili Pavel a Jakub Sznapkovi. A třetí skončili Libor Šulgan s Milanem Ruszem. Do semifinále se dostala také nová dvojice Josef Škrip s Rudou Procházkou, kteří jako jediní dokázali porazit vítěze skupiny.

V semifinále se jim to už zopakovat nepodařilo a Sznapkovi, tak s přehledem postoupili do finále. Druhá dvojice, která postoupila do finále byla L+R Turoňovi. O třetí místo si to rozdali Libor ŠULGAN/Milan RUSZ proti dvojici Josef ŠKRIP / Luboš TURAN. Tento zápas byl zřejmě nejkrásnější v celém turnaji. Bylo k vidění spoustu pěkných výměn i dramatických okamžiku. Nakonec se z bronzové medaile radovali Josef ŠKRIP a Luboš TURAN, který na poslední chvíli zaskočil za Rudu PROCHÁZKU. Ve finále si to rozdali SZNAPKOVI proti TUROŇOVÝM a stejně jako ve skupině dokázali zápas ovládnout Sznapkovi, kteří hráli téměř bezchybný tenis a zaslouženě zvítězili.