Dohrávka 3. kola futsalové ligy Třinec

03.02.2013

V neděli 3. února byla odehrána dohrávka mezi Rk Sting – ZO OS KOVO TŽ.

Zápas přinesl bohatou gólovou nadílku + krásný futsalový zážitek. Hned tři hráči se zapsali do střeleckých listin hatrickem. Nejlepším střelec tohoto utkání se nakonec stal Michal Szuscik se čtyřmi brankami a upevnil si tak vedení v tabulce střelců!

Úvod zápasu patřil Třineckým Železárnám, které se dostaly do tříbrankového vedení 0:3. Domácí se, ale rychle probrali a dokázali nepříznivý vývoj utkání dokonce otočit! Z 0:3 na 4:3 a to během pouhých deseti minut! V druhém poločase ovšem Železárny zabraly a osmi brankami po sobě utkání otočily ve svůj prospěch 4:11. Domácí v závěru už jen korigovali na konečných 6:11.