Odehráno 5. kolo městské futsalové ligy Třinec

16.02.2013

V sobotu 16. února 2013 bylo odehráno 5. kolo městské ligy.

V tomto kole padlo neuvěřitelných 49 branek! Což znamená nový rekord soutěže. Těch rekordů nakonec bylo víc, než se čekalo, ale k tomu se postupně dostaneme. Do střelecké listiny se tentokrát zapsalo spoustu hráčů, ale jen jeden z nich Vojtěch Csikán z mužstva ZO OS KOVO TŽ, dokázal vstřelit neskutečných osm branek v jednom utkání a vytvořil tak další rekord této soutěže. V zápasech padla jedna žlutá a dokonce i červená karta za urážku rozhodčího a nesportovní chování byl vyloučen Daniel Toráč z mužstva Rk Sting. Kromě karet byly odpískány také dvě penalty.

Další rekord přepsali hned dva hráči. Prvně Petr BonacinaRealu Kambys, dokázal vstřelit hatrick během prvních osmnácti minut utkání a vytvořil tak nejrychlejší vstřelený hatrick soutěže. Jenže ten nevydržel dlouho, hned v dalším zápase dokázal uzavřít svůj hatrick již v páté minutě utkání Vojtěch Csikán a nastavil tak laťku hodně vysoko!

V prvním zápase Grumond nestačil na Nebory, kterým se podařilo v průběhu druhého poločasu otočit nepříznivý stav utkání. I zásluhou střelce hatricku Aleše Hoty zvítězili 5:9.

Vyhrocené utkání Real Kambys – Rk Sting zvládli lépe domácí hráči, kteří nejenom, že uhlídali nejlepšího střelce Stingu Michala Sikoru, ale dokázali proměnit své šance. Hned pěti brankami se blýskl Petr Bonacina, který také uzavřel účet zápasu na konečných 8:3.

V utkání ZO OS KOVO TŽ - Fc Podlesí nenechali domácí nikoho na pochybách a dokráčeli si pro páté vítězství v řadě. Hosté sice byli občas hodně nebezpečni a dokázali dát i pěkné branky, ale na Třinecké Železárny to dnes bohužel nestačilo. A tak po střeleckém galapředstavení nejlepšího střelce kola Vojty Csikána s 8 zásahy zvítězili domácí přesvědčivě 11:5.

Poslední utkání bylo takové malé derby mezi Osůvky United a Fk Relax. Domácím vyšel vstup do zápasu a třemi rychlými brankami odskočili soupeři. Hosté sice měli šance, ale na zvrat v utkání to nestačilo. Domácí dvě minuty před koncem dvěma brankami upravili stav utkání na 6:2.

Tipující kapitán Petr Štěrba z Grumondu dnes uhádl správně dva zápasy, což na výhru v naší soutěži nestačilo. Výhra se tedy přesouvá do dalšího kola a zvyšuje se o jedno pivo navíc! Kdo bude mít šanci tipovat v dalším kole? Na to si musíme ještě pár dní počkat.

Články k jednotlivým utkáním + upravené tabulky budou na webu v pondělí po 12 hodině. Příští týden bude k dispozici nejen nová anketa, ale taky rozhovor s kapitánem mužstva Nebory.

Děkujeme za pozornost a přejeme všem příjemný zbytek víkendu.