Odehráno 6. kolo městské futsalové ligy

24.02.2013

V sobotu 23. února 2013 bylo odehráno další kolo městské ligy.

V předposledním kole městské futsalové ligy se o velké překvapení postarali hráči Fk Relax, kteří dokázali potrápit lídra tabulky a svou bojovností do poslední vteřiny uhrát cennou remízu! Do střeleckých listin se zapsali hatrickem tři hráči. Jeden zápas byl kontumován, z důvodu velmi nízké účasti a taky jsme byli svědky divoké přestřelky v zápase Nebory – Rk Sting!

V prvním zápase Real Kambys - Osůvky United, potvrdili domácí svou sílu a již v prvním poločase si dokázali vytvořit slibný čtyřbrankový náskok, který si po celý zápas udržovali a nakonec zaslouženě vyhráli 7:1.

Utkání mezi Fc Podlesí – Grumond se neodehrálo a bylo kontumováno ve prospěch domácích 5:0. Hosté nesplnili podmínku nejnižšího počtu hráčů 3+1 k zahájení zápasu.

Zajímavý souboj přinesl zápas mezi Fk Relax a ZO OS KOVO TŽ. Domácí dokázali v první půli využít maximum ze svých šancí a překvapivě vyhráli první půli 3:1! V druhém dějství se Třinecké Železárny snažili o zvrat v utkání, ale téměř 100% střelecká úspěšnost a dobrá obranná hra domácích jim to neumožnila a tak se oba týmy o body podělily remízou 5:5!

V posledním utkání sobotního dopoledne nastoupili Nebory proti Rk Sting. Divokou přestřelku nakonec dotáhli do vítězného konce hosté ze Stingu, když v závěru utkání třemi brankami dokázali otočit vývoj zápasu ze 7:5 na 7:8!

Odměna dvou litrů tekutého moku Radegast unikla Martinu Workovi, kapitánovi Fc Podlesí opravdu těsně. Dokázal uhodnout ze čtyř utkání tři správně a jen remíza v zápase mezi Fk Relax – ZO OS KOVO TŽ ho nakonec připravila o tuto odměnu. To znamená, že možná výhra již pěti půllitrových piv se přesouvá do finálového kola, kde dáme šanci všem kapitánům mužstev, kteří ještě v soutěži netipovali! Jejich tipy na výsledky zápasu posledního kola Vám přineseme během příštího týdne spolu s rozlosováním amatérského turnaje ve stolním tenise.

Články k jednotlivým utkáním + upravené tabulky budou na webu aktualizované již dnes večer po 18 hodině.

Děkujeme za pozornost a přejeme všem příjemný zbytek víkendu.