Detail ligy - Veterán Cup 2014

16.08.2014

V sobotu 16. srpna 2014 se uskutečnil na umělé trávě u 4. ZŠ v Třinci 1. ročník turnaje v malé kopané hráčů nad 40let s názvem „Veterán Cup 2014“. Na tento turnaj bylo pozváno celkem osm mužstev z Třince, Českého Těšína a Karviné.

Účast nakonec potvrdila jen trojice odvážných mušketýrů: BETIS, FK RELAX a PROFIUKLID.CZ

V 8:15 odstartoval turnaj zápasem mezi FK RELAX a BETISEM. Hrací čas jednotlivých utkání byl pro první kolo stanoven na 2x10 minut a odvety se hrály jednou 15 minut.

Všechny utkání jako hlavní rozhodčí odřídil Jan Kajzar, který na konci turnaje dostal za svůj výkon cenu fair play.

Vítězem celého turnaje se stalo mužstvo FK RELAX, které nezaváhalo ani v jednom utkání a zaslouženě si odneslo putovní pohár a sud piva! Na druhém místě skončil výběr PROFIUKLID.CZ poskládaný z hráčů FC Papuč, FC Tip a Gamisportu. Z bronzu se radovalo mužstvo BETISU.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Lubomír TuranFK RELAX.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Dalibor ZbončákPROFIUKLID.CZ

Nejlepším hráčem celého turnaje se stal Ivo CrhonekFK RELAX.

Ceny byly připraveny také i pro nejstaršího a nejmladšího hráče turnaje. Tím nejstarším aktivním hráčem, který dokázal obout kopačky, byl Vlastimil ČechPROFIÚKLID.CZ, který nedávno oslavil úctyhodných 67 let.

Naopak nejmladším hráčem turnaje se stal i díky výjimečnému pravidlu Michal Franiok, který letos oslavil teprve 35 narozeniny.

Celá akce se i přes nízký počet týmu vydařila, počasí po celý turnaj přálo a k tomu panovala dobrá nálada. Doufáme, že první ročník tohoto turnaje bude odrazovým můstkem do dalších let a stane se tradicí, která přitáhne více mužstev do dalších ročníků.

Vítěz VETERÁN CUPU 2014 mužstvo FK RELAX

Rozpis utkání

8:15  FK RELAX   –   BETIS                                                         2:1

8:45  PROFIUKLID.CZ   –   FK RELAX                                      1:2

9:15  BETIS   –   PROFIUKLID.CZ                                              2:3p.

9:45  FK RELAX    –   BETIS                                                         2:0

10:15  PROFIUKLID.CZ   –   FK RELAX                                     1:2p.

10:45  BETIS   –   PROFIUKLID.CZ                                             1:4