FK Relax - Instal 11:4

Branky: 3 Z. Turoň, 2 Jochymek, R. Turoň, L. Turoň, Kus, Friedl, Goryl, Sova – 4 Kavalík

Hosté nastoupili do utkání bez hráčů na střídání a zdálo se, že bude jen otázkou času, kdy se hráči Relaxu prosadí. Jenže Instal do poloviny poločasu držel s domácími krok a nejen, že dobře bránil, ale i v utočné fázi se dokázal dostat do zakončení. Jenže to by v mužstvu domácích nesměl být Zdeněk Turoň, který čistým hatrickem dokázal v průběhu deseti minut strhnout vedení na stranu domácích 3:0. Hosté se, ale v žádném případě nevzdávali a stihli ještě v závěru prvního poločasu snížit brankou Kavalíka 3:1.

Do druhého dějství vstoupili výborně hráči domácích, když šesti brankami prakticky rozhodli o svém vítězství. O branky se rozdělili rovným dílem tito hráči: R. Turoň, Friedl, Sova, Jochymek, Goryl a Lukáš Turoň. Stav utkání byl 9:1 a zdálo se, že závěr utkání si Relax pohlídá. Jenže hráči Instalu ani za tohoto stavu nesložili zbraně a i když neměli nikoho na střídání, dokázali skóre utkání ještě pozměnit, když se prosadil jediný střelec Instalu Tomáš Kavalík, který hatrickem v druhém poločasu snížil stav utkání. Za Relax ještě skórovali Jan Jochymek a Martin Kus. Utkání nakonec skončilo 11:4 ve prospěch Relaxu.