Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Betis - FK Relax 1:7

Branky: Michálek – 3 Brzezina, 2 L. Turoň, R. Turoň, Friedl

Tradiční souboj těchto týmů nabídl dva odlišné poločasy. V tom prvním se domácí snažili urputně bránit a vyrážet do rychlých breaku a docela se jim to dařilo. I když prohrávali po střele Adama Brzeziny 0:1, dokázali vyrovnat zásluhou Slavomíra Michálka na 1:1. Až v závěru poločasu se dokázal Relax prosadit přes nedobytnou tvrz domácích, když po krásné akci zakončil Lukáš Turoň, který brankou na 1:2 uzavřel první poločas.

V tom druhém přidali hosté v úvodu dvě branky a prolomili, tak odpor domácí obrany, když se prosadil po krásné individuální akci Adam Brzezina a Tomáše Friedla 1:4. Ve 38. minutě přidal další branku Lukáš Turoň 1:5 a o minutu později dokonal svůj hatrick v tomto zápase Adam Brzezina 1:6. Betis se snažil aspoň zkorigovat stav utkání, ale jeho střely skončili mimo branku nebo narazili na spolehlivého brankáře hostů Frantu Macuru. Poslední branka padla symbolicky v poslední minutě, když se na půlce uvolnil Rosťa Turoň a střelou ze šestnáctky nedal brankáři domácích žádnou šanci 1:7.