SGM Třinec - FK Relax 1:5

Branky: Lukáš Stoszek – 3 Turoň Rostislav, 2 Brzezina Adam

Do zápasu oba celky nastoupily téměř v nejsilnějších sestavách. Hráči Relaxu se ještě před zápasem převlékli do červených triček, aby se odlišili od domácích, kteří mají také černé dresy. A utkání mohlo začít. Hned v úvodu se hráči hostů dostali do dvou slibných příležitostí, ale brankář domácích byl dobře připraven. Až třetí střela skončila za zády brankáře SGM, kdy se uvolnil Rosta Turoň a střelou ke vzdálenější tyči otevřel účet tohoto zápasu 0:1. Vzápětí po ukázkové přihrávce spoluhráče mezi dva obránce přidal další branku Adam Brzezina a bylo to 0:2. Domácí odpověděli během pěti minut třemi střelami po přečíslení, ale pohotový brankář Franta Macura držel čisté konto. Dokonce prvního poločasu se ještě do brankových příležitostí dostaly oba týmy, ale žádná z těchto šancí už v síti neskončila.

V druhém dějství měli hned v úvodu hráči Relaxu tři tutovky, když v nadějné pozici dvakrát nepřekonal domácího brankáře Adam Brzezina a hlavička Rosti Turoně orazítkovala jen břevno! Domácí se nenechali zahanbit a svými šancemi na chvíli dostali hosty pod tlak, který nakonec korunovali gólem po krásné kombinaci, kterou zakončil střelou k tyči Lukáš Stoszek 1:2. Zdálo se, že domácí tento gól nakopne a bude ještě velké drama, jenže Relax byl při chuti a žádné zdramatizování utkání si nepřipouštěl. Stále se tlačil do zakončení, jenže dobře chytající Marian Wojnar všechny šance likvidoval. Až faul na Jana Jochymka, přinesl vytoužený gól, když byl za tento faul na dvě minuty vyloučen Petr Bilko, měli hosté dvě standartní situace a ta druhá skončila v síti. Autorem branky byl Adam Brzezina 1:3. SGM se, ale nevzdávalo a snažilo se ještě zdramatizovat utkání, jenže dnes velmi dobře chytající gólman hostů byl k nepřekonání. A tak udeřilo na druhé straně, po chybě obrany domácích si vyměnili míč Adam BrzezinaRosťou Turoněm a druhý jmenovány upravil skóre už na 1:4. Po dalších šancích domácích, které neskončili v síti, dostal žlutou kartu Pavel Kohut a oslabil svůj tým na dvě minuty. Hosté měli další dvě velké šance, ale neproměnili je. Domácí se snažili ještě přeci jen něco vymyslet, ale gólman hostů dnes čaroval a další branku už za své záda nepustil. Tři minuty před koncem zachytil míč na půli Rosťa Turoň a svým třetím gólem v tomto utkání pečetil výhru Relaxu 1:5.