FK Relax - GAMI Sport 5:0

Branky: Brzezina, Turoň Zdeněk – Ligocki, Suszcik Michal, Javorski, vlastní

V prvním poločase se dokázali prosadit jen dva hráči, za domácí to byl Adam Brzezina a za hosty skóroval Josef Ligocki. Větší příležitosti vstřelit branku měli, ale hosté, když nedokázali proměnit spoustu vyložených šancí. Zásluhu na remíze v prvním poločase měl hlavně brankář domácích František Macura.

Druhý poločas hodně ovlivnila neodpískaná penalta na Adama Brzezinu za stavu 2:3 pro Gami sport. A když z protiútoku zvýšili hosté na 2:4, domácí už neměli dostatek sil na srovnání. Hosté si už tak svou výhru pohlídali.

(zápas byl z důvodu nastoupení hráče, který nebyl na soupisce týmu Gami Sport dodatečně kontumován ve prospěch FK Relax)