Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Grumond - Osůvky United 2:8

Branky: Hudieczek, R. Worek – 3 Sliž, 3 Mendrok, Czapla, Klus

Grumond nastoupil bez pořádného brankáře a jen s jedním hráčem na střídání. Hned v 1. Minutě se ujali vedení hosté brankou Ladislava Sliže 0:1. Zdálo se, že bude jen otázkou času, kdy Osůvky zvýší svůj náskok. Jenže už v 8. Minutě se postaral o vyrovnání pěknou střelou Jaroslav Hudieczek 1:1. V 18. Minutě dostal hosty zpátky do vedení Radek Mendrok 1:2. Osůvky se dostávali do velkých šancí, ale bez gólového efektu. Domácí se snažili spíš hrát na breaky a to se jim vyplatilo, když ve 24. Minutě srovnal stav utkání na 2:2 Roman Worek.

Začátek druhého poločasu patřil jednoznačně hostům, když během pěti minut strhli vítězství na svou stranu a třemi brankami odskočili Grumondu. Nejprve se trefili Sliž a Capla. Třetí branku přidal po faulu na Lukáše Pyszka z penalty Radek Mendrok 2:5. Ve 37. Minutě překonal gólmana domácích Patrik Klus 2:6. Hned na to si vzali hráči Grumondu Time – out a zkusili hru bez brankáře. Ta, ale netrvala dlouho, po chytré rozehrávce inkasovali sedmou branku. Do prazdné zakončil svým třetím gĺem v utkání Mendrok! V předposlední minutě výstavní střelou ve skluzu uzavřel svůj hatrick také Láďa Sliž a stanovil tak konečný výsledek na 2:8.