Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

ZO OS KOVO TŽ - Real Kambys 6:3

Branky: 2 Divina, Csikán, Hradečný, Sniegoň, Niemiec – Lachovič, Huczala, Dytko

Finálový souboj městské futsalové ligy obstarali dva nejlepší mužstva soutěže. Domácí neponechali nic náhodě a nastoupili v nejsilnější možné sestavě. Hned v první minutě se prosadil Vojta Csikán a poslal domácí do vedení 1:0. Na další branku se čekalo až do 21. minuty, kdy se dvakrát prosadili domácí zásluhou Filipa Hradečného a Michala Sniegoně a upevnili si náskok 3:0. Hostům se v závěru prvního poločasu podařilo vykřesat naději zásluhou Tomáše Vlachoviče, který snížil na 3:1.

Kambys se snažil ze všech sil o vyrovnání, které by mu zaručovalo titul v městské lize. Jenže domácích tento zápas vyšel na jedničku a dalšími dvěma brankami Václava Diviny odskočili na 5:1. Hostům se povedlo snížit ve 34. minutě, díky Tomáši Huczalovi na 5:2, ale vzápětí zase inkasovali branku po střele Michala Niemiece 6:2. Poslední branku tohoto utkání vsítil Petr Dytko a upravil konečný stav utkání na 6:3. Domácí Třinecké Železárny se tak radovali z titulu a hosté z Kambysu se museli spokojit z druhým místem.