Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Osůvky United - Nebory 7:6

Branky: 2 Jochymek, 2 Cienciala, Klus, Hojdysz, Sliž – 4 Cieslar, Branný, Sliwka

Opatrný začátek z obou stran přinesl první gól až v 19. minutě, kdy zaskočil domácí Ivo Branný a poslal Nebory do vedení 0:1. O dvě minuty později to s Osůvkami nevypadalo vůbec dobře, když zvýšil Karel Cieslar už na 0:2, zdálo se, že boj o třetí místo bude ještě velmi zajímavý. Až v poslední minutě prvního poločasu se nádhernou střelou přes celé hřiště prezentoval gólman domácích Marek Hojdysz a brankou do šatny oživil naděje domácích na vítězství.

Vstup do druhé půle vyšel Osůvkám na jedničku. Během deseti minut otočili vývoj zápasu z 1:2 na 6:2! O branky se postupně postarali Láďa Sliž, Jan Jochymek, 2 x Radek Cienciala a Patrik Klus. Vypadalo to, že zápas domácí už dohrají v klidném tempu a své vítězství si pohlídají, ale opak byl pravdou. Ve 36. minutě snížil Karel Cieslar na 6:2. Na tuto branku ještě Osůvky rychle odpověděli druhou brankou v zápase Honzy Jochymka 7:2. Jenže poslední desetiminutovka patřila hostům z Nebor. Ti dokázali snížit na 7:6 zásluhou branek Karla Cieslara a Davida Sliwky. Kdyby proměnili ještě jednu ze svých dalších šancí, možná by to skončilo úplně jinak. Nakonec se, ale domácí radovali  z těsného vítězství a mohli začít slavit 3. místo.