Fk Relax - Fc Podlesí 6:2

Branky: 3 Turoň Lukáš, 2 Macoszek, Brzezina – Patrik Kantor, Milan Worek

Lepé do utkání vstoupili domácí, kteří se ve 4. minutě zápasu ujali vedení. Po přihrávce Petra Bartoška prostřelil brankáře hostů,  Lukáš Turoň 1:0. Po této brance se hosté z Podlesí snažili rychle zareagovat, ale dlouho nemohli najit recept na dobře chytajícího brankáře Františka Macuru. Relax si taky vytvořil pár dobrých příležitosti, dokonce měl možnost přesilové hry, kdy po zákroku brankáře Podlesi musel jeden z hráčů jít na dvě minuty na trestnou lavici. Přesilovku domácí nevyužili. Přišla ale 15. minuta zápasu, kdy se k míči dostal Adam Brzezina, který přehodil brankáře Pilcha míč se, ale odrazil od tyče ven. Nejblíže byl Jarda Macoszek, který do prázdné branky zvýšil stav náskok domácích na 2:0. O minutu později už to bylo o tři branky, když se prosadil prudkou střelou k tyči Lukáš Turoň 3:0. Do konce první půle se Relax prosadil ještě jednou. Po zaváhání obrany hostů se podruhé v zápase trefil Jarda Macoszek a zvýšil už na 4:0.

Druhý poločas se Podlesí snažilo ještě o zvrat v utkání, jenže domácí hráli velmi zodpovědně a bylo těžké se přes ně prosadit. Hráči Podlesí se stále více tlačili do zakončení, pár šanci jim přímo nabídli hráči Relaxu svými špatnými přihrávkami. A právě po chybě brankaře domácích padla branka na 4:1, kterou vsítil Patrik Kantor. Ve 33. minutě, ale padla branka do sítě Podlesí, když po přihrávce z rohu prostřelil brankáře Podlesí opět Lukáš Turoň a zaznamenal tak hattrick v zápase 5:1. Domácí měli ke konci zápasu hodně dobrých příležitosti. Hosté postupem času otevírali hru a z toho pramenily brejky Relaxu. Hodně zlikvidoval brankář Petr Pilch. Ve 41. minutě se povedlo hostů snížit zásluhou Martina Worka 5:2. Jenže to bylo ze strany Podlesí v tomto utkání vše, poslední tečku obstaral Relax. Adam Brzezina uzavřel účet tohoto utkání na konečných 6:2 a potvrdil tak čtvrtou příčku pro Relax v konečné tabulce soutěže.