Osůvky United - Fk Relax 6:2

Branky: 2 Sliž, 2 Mendrok, Byrtus, Czapla – 2 Brzezina

Začátek zápasu patřil jednoznačně domácím. Po střele Ládi Sliže se Osůvky ujali vedení 1:0 hned v první minutě zápasu. Ve 4. minutě to bylo 2:0 zásluhou Romana Byrtuse, který zakončil rychlý break. V 7. minutě už vedli domácí o tři branky, z velkého úhlu překvapil gólmana hostů Tado Czapla 3:0. V desáté minutě se ocitl sám před brankářem Adam Brzezina, ale jeho střela šla těsně vedle branky domácích. Na druhé straně, trefil domácí Láďa Sliž tyč! V 16. minutě měl obrovskou příležitost Lukáš Potůček, ale jeho střelu zneškodnil brankář domácích Marek Hojdysz. V 19. minutě nedokázal překonat gólmana domácích ani Slavo Jasinek. O minutu později vybojovali hosté penaltu, kterou bez problému proměnil Adam Brzezina a snížil na 3:1. Ve 22. minutě nastřelil útočník hostů tyč! Ani další dvě střely neskončili v síti. I na druhé straně zazněla tyč, ale branky jsme se už v prvním poločase už nedočkali.

Ve 31 minutě mohli skórovat oba týmy, ale ani jedna akce neskončila gólem. Ve 35. minutě se dostali do dalšího breaku domácí a tentokrát trestali z pomocí obránce Relaxu, zvýšil Láďa Sliž 4:1. I na druhé straně se pískala penalta, jenže tentokrát Radka Mendroka vychytal Franta Macura.  Ve 45. minutě mohl snížit Lukáš Potůček, ale ani tentokrát brankáře domácích neprostřelil. Až chytrá střela Adama Brzeziny skončila v síti 4:2. Hosté se snažili o vyrovnání, ale marně. Minutu před koncem zakončil rychlý break Radek Mendrok 5:2 a vzápětí ten samý hráč  upravil na konečných 6:2 pro domácí.