Grumond - Nebory 5:9

Branky: 2 Worek Tomáš, Štěrba Petr, Worek Roman, Kalfas  –  3 Hota, 2 Mrózek, Oborný, Osmanczyk, Sliwka, Adamiec

Úvod patřil domácích. Po 30 vteřinách se domácí ujali vedení, zásluhou Jakuba Kalfase 1:0. V druhé minutě mohlo být srovnáno, po rychlé akci se do zakončení dostal Eda Oborný, ale jeho střelu brankář domácích vyrazil na roh. Domácí po druhé udeřili v 5. minutě, na 2:0 zvýšil Petr Štěrba. V deváté minutě mohl snížit Martin Osmanczyk, ale v dobré pozici pálil mimo branku. Na druhé straně mohl z breaku zvýšit Jaroslav Hudieczek, ale jeho střela šla těsně vedle levé tyče. O dvě minuty později se ve vyložené šanci ocitl Roman Worek, ale jeho pokus zneškodnil brankář Nebor. Ve 14. minutě se povedlo hostům snížit, po pěkné akci přízemní střelou rozvlnil síť Standa Mrózek 2:1. Vzápětí se řítil sám na brankáře Venca Pavlus, ale i tentokrát byl brankář Josef Fuják úspěšnější. Na další střelecký pokus už, ale nedosáhl a domácí se dostali zpátky do dvoubrankového vedení. Autorem branky byl Tomáš Worek 3:1. Tři minuty nato snížil téměř z nulového úhlu Eda Oborný 3:2. Ve 20. minutě mohlo být srovnáno. Rychlý break, však hosté nedokázali dotáhnout do odkryté branky. Na druhé straně trestal aktivní Tomáš Worek, když z úhlu technickou střelou překonal brankáře Fujáka 4:2.

Druhý poločas začal podobně, jako ten první akorát místo domácích se prosadili v úvodních sekundách hráči Nebor a snížili na 4:3. Střelcem branky byl Aleš Hota. Ve 30. minutě zahodili domácí obrovskou příležitost, když se řítili tři na jedno, jenže bravurním zákrokem vytáhl brankář Nebor střelu Romana Worka na břevno! Na druhé straně pálil Eda Oborný do tyče! Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Ve 36. minutě se dočkali hráči Nebor, když nádhernou střelou s patnácti metrů rozvlnil sít Martin Osmanczyk a srovnal na 4:4! Hostům se povedl dokonalý obrat v utkání, když rychlý break zakončil David Sliwka 4:5. Hosté se z vedení neradovali dlouho, ve 42. minutě srovnal na 5:5 Roman Worek. O dvě minuty později hosté opět vedli. Tentokrát si pohrál s brankářem domácích a chladnokrevně zakončil Aleš Hota 5:6. Nebory po dalším z rychlých breaku odskočili domácím o dvě branky zásluhou Standa Mrózek 5:7. Domácí sice o dvě minuty později dokázal dostat míč do sítě, ale pomocí skluzu. Tento sporný moment nakonec rozhodčí posoudil, jako nedovolenou hru a branku neuznal. Poté už hráči Grumondu rezignovali a dostali ještě další dvě branky po střelách Hoty a Adamiece. První jmenovaný, tak uzavřel hatrick v tomto zápase.