Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Real Kambys - Grumond 6:4

Branky: 2 Kantor, Larysch, Sikora, Bonacina, Dytko – 2 Marek Štěrba, Hudieczek, Pavlus

Hosté do utkání vstoupili v hodně děravé sestavě bez hráčů na střídání. První nebezpečnou střelu vyslal na brankáře domácích Venca Pavlus. Poté měli možnost skórovat hráči Kambysu jenže tři obrovské šance nevyužili. A tak v desáté minutě přišel trest, když po rychlé akci uklidil míč do prázdné branky Jaroslav  Hudieczek 0:1. Ve 12. minutě si Grumond vzal time-out, aby si hráči odpočinuli a nabrali ztracené síly. Domácí měli mírnou převahu, kterou dokázali využít ve 20. minutě brankami Tomáše Larysche a Tomáše Sikory otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch 2:1. O minutu později mohli hosté srovnat, jenže obrovskou šanci nevyužili. Vzápětí však brankou Vency Pavluse přeci jen srovnali na 2:2. Neuběhla však ani minuta a domácí opět vedli, tentokrát zásluhou Tomáše Kantora 3:2.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hráči Grumondu. Ve 27. minutě krásnou akci zakončil Marek Štěrba 3:3. Pět minut na to po chybě obrany hostů vstřelil svou druhou branku v zápase Tomáš Kantor a Kambys opět vedl o jednu branku 4:3. Ve 34. minutě domácí odskočili na rozdíl dvou branek, když si nahrávku Petra Bonaciny  srazil obránce Grumondu do vlastní sítě 5:3. Ve 40. minutě udělala chybu i domácí obrana a tu pohotově potrestal Marek Štěrba 5:4. O dvě minuty později umístěnou střelou k tyči zvýšil Petr Dytko na 6:4. Obrovskou šanci snížit měl aktivní Marek Štěrba, ale nastřelil jen tyč! Na druhé straně měl dvě vyložené šance Petr Bonacina, ale ani on své šance neproměnil.  Utkání nakonec skončilo výhrou domácích 6:4.