Fk Relax - Rk Sting 4:4

Branky: 2 Macoszek, Turoň Lukáš, Brzezina - 3 Sikora, Klapsia

Hosté nastoupili v oslabené sestavě bez hráčů na střídání. Ve 3. minutě se ujali domácí vedení po střele Jaroslava Macoszka 1:0. Rychlou akci v 15. minutě zakončil střelou pod břevno Michal Sikora a srovnal na 1:1. V 18. minutě dokonal obrat v utkání opět Michal Sikora krásnou střelou 2:1. Neuběhlo ani 30 vteřin a bylo opět srovnáno! Autorem branky byl Jarda Macoszek 2:2. Ve 23. minutě završil hatrick Michal Sikora a poslal hosty opět do vedení 2:3!

Domácí téměř celý druhý poločas drželi míč a vytvořili si mírnou převahu. Hosté hráli jen na breaky a čekali na svou příležitost. Na další branku se čekalo až do 39. minuty, kdy krásnou střelou k tyči překvapil gólmana domácích Jiří Klapsia 2:4. Vzápětí dostal domácí do hry Lukáš Turoň přízemní střelou k tyči 3:4. O tři minuty bylo srovnáno 4:4! Po samostatné akci srovnal Adam Brzezina! Ve 45. minutě neskutečný závar před brankou Stingu ani na pětkrát neskončil v síti. Gólmanovi hostu pomohla tyč i břevno k udržení remízového stavu utkání. Ve 48. minutě dostal žlutou kartu za faul Michal Sikora. A domácí měli možnost rozhodnout toto dramatické utkání. Po střelách Lukáše Turoně a dalších nepřesných střelách útočníků Relaxu zůstal stav utkání 4:4.