Grumond - Fk Relax 5:6

Branky: 2 Hudieczek,Štěrba J, Kalfas, Štěrba M., - 2 Sova, Jasinek, Potůček, Brzezina, Kantor

Grumond poprvé nastoupil v téměř nejsilnější sestavě. Vypadalo to na hodně vyrovnaný zápas. Jenže hned v úvodu, hosté zaskočili domácí a během deseti minut si vytvořili slibný náskok 0:4! Velkou zásluhou Jana Sovy, který dal dvě branky. Další branky přidali Slavo Jasinek a Lukáš Potůček. Grumond se postupem času oklepal a začal hru vyrovnávat. V 15. minutě snížil Jakub Štěrba na 1:4. Hosté ovšem o pět minut později stačili zvýšit brankou Adama Brzeziny na 1:5. Jenže závěr poločasu patřil domácích. Po trefách Jakuba Kalfase a Jaroslava Hudieczka snížili na 3:5!

Ve 26. minutě mohl přidat další branku Relaxu Adam Brzezina, ale jeho střelu zastavila tyč! Ve 33. minutě na druhé straně přesně zakončil Jaroslav Hudieczek a snížil na 4:5. Hosté ve 37. minutě odpověděli a brankou Jendy Kantora zvýšili na 4:6. Minutu na to se domácím podařilo snížit na 5:6. Autorem branky byl Marek Štěrba. Od této chvíle se hráči Relaxu zatáhli a snažili se hrát na rychlé breaky, které jim bohužel vůbec nevycházely. Za to na druhé straně bylo před brankářem hostů velmi horko. Grumond se snažil za každou cenu vyrovnat. Ve 48. minutě si vzali domácí Time-out a hned na to orazítkoval tyč Václav Pavlus! Víc už Grumond v tomto zápase nestihl a prohrál nakonec těsně 5:6.