Hráči FC PODLESÍ a INSTALU dostali pěkný výprask!

02.06.2013

V sobotu 1. 6. 2013 na Den dětí se odehrálo na umělé trávě u 4. Z.Š., již 7. kolo městské ligy v malé kopané.

V prvním utkání nestačili hráči TJ NEBORY MK BETIS na mladíky z MB TERM KONSKÁ. Ještě v první půli drželi domácí se svým soupeřem krok, ale v druhém dějství už branky padaly jen do sítě domácího celku, který prohrál toto utkání 1:3.

Pořádný výprask dostali hráči FC PODLESÍ, kteří již v poločase prohrávali s favorizovaným GAMISPORTEM 0:7. V druhém poločase si hosté s chutí zastříleli a zaslouženě vyhráli 0:13!

Další utkání bylo o pět minut opožděno z důvodu, čekání na hráče INSTALU, který nakonec odehrál celé utkání jen ve 4+1. I přesto se hráči domácích proti NELADRINKS snažili hrát otevřený zápas. Ani to však nezabránilo vysoké porážce 2:12.

Poslední zápas mezi FK RELAX – FC TIP přinesl napínavý souboj až dokonce. Hosté se brzy ujali vedení a domácí po celý zápas mohutně dotahovali. I přes veškerou snahu domácích nakonec na body v tomto zápase nedosáhli a prohráli těsně 4:5!

Do trháhu se po tomto kole dostal GAMISPORT, který si upevnil 1. místo a zvýšil svůj náskok v čele soutěže už na 5 bodů!

Střelci se v tomto kole opravdu činili. Nejlepší střelci tohoto kola, se stali tito hráči: 6 branek zaznamenal František Balažovič z NELADRINKS, 5 branek vstřelil Lukáš Noga z GAMISPORTU, 4 brankami se zapsal Michal Ryška a hatrick vsítili hned tři hráči: Samek a Baron z GAMISPORTU a Michal Sikora z FC TIP. Což také pořádně zamíchalo tabulkou střelců.

Další kolo je na programu v sobotu 8. června. Tentokrát budou mít volno hráči FK RELAX, kteří po dvou porážkách v řadě budou mít jistě nad čím přemýšlet.

Nádhernou neděli Vám přeje tým světa plného zábavy.