Vítejte na stránkách světa plného zábavy

Detail ligy - Turnaj v malé kopané Třinec 2012

16.06.2012

V sobotu 16. června 2012 proběhl fotbalový turnaj v malé kopané na umělé trávě u 4. Z.Š v Třinci.

Po odehrání jarní části městské ligy v malé kopané, proběhl na počest zesnulého rozhodčího Pavla Fujáka 1. Ročník turnaje s názvem O Pohár Rozhodčího Pavla Fujáka.

Začátek turnaje se posunul o 15 minut z důvodu indispozice rozhodčího. Nakonec se tato situace podařila vyřešit a mohlo se začít hrát. Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev, která se spolu utkala ve dvou skupinách po čtyřech.

Do semifinále tohoto turnaje se podařilo postoupit týmům Rk Sting, GKS Třinec, Fc Podlesí a Fk Fotbal Relax, který nakonec po urputné bitvě porazil ve vyrovnaném finále mužstvo Rk Sting  až v penaltovém rozstřelu 3:2 a radoval se tak z celkového vítězství turnaje. Druhé místo obsadili hráči Rk Sting a 3. místo vybojovalo mužstvo GKS Třinec, které udolalo Fc Podlesí až na pokutové kopy.

V průběhu turnaje proběhla individuální soutěž Talent s míčem, kterou suverénně vyhrál Filip Przyczko z mužstva Rk Sting.

O 5 - 8. místo si to mezi sebou rozdali týmy Svět plný zábavy, Betis, SGM Třinec a Gami Sport, kterému tento turnaj bohužel vůbec nevyšel a prohrál i na penalty v boji o sedmé místo a obsadil, tak konečné 8. Místo. Před nimi skončil tým Světa plného zábavy. Na 6. místě se umístili hráči Betisu a 5. místo patřilo mužstvu SGM Třinec.

 Nejstarším hráčem turnaje byl vyhlášen Vladislav Kantor z mužstva Betis a nejmladším hráčem se stal Miroslav Turoň z týmu Světa plného zábavy. Nejlepším střelcem turnaje se stal Jaroslav Chlebek z týmu GKS Třinec a nejlepším hráčem byl zvolen většinou týmů Rostislav TuroňFK Fotbal Relax. V boji o nejlepšího brankáře vyhrál rozdílem jednoho bodu v hodnocení brankář SGM Třinec Marian Wojnar.

Všem děkujeme za účast na tomto turnaji a doufáme, že se příští rok opět uvidíme u dalšího ročníku turnaje O Pohár Rozhodčího Pavla Fujáka.

Hlavně bych chtěl tímto poděkovat oběma rozhodčím za velkou pomoc Igoru Stoszkovi , Lukáši Turoňovi a dalším obětavým lidem, jak  obsluze Pavlíně a Markovi, za perfektní přístup, tak zapisovateli branek a výsledků Tomášovi Turoňovi za jeho píli a velkou pomoc. A samozřejmě i hlavnímu kuchaři Lukáši a Zděnkovi Turoňovi za obětavou práci, kterou dnes, málo kdo ocení a rodině Fujákových za možnost uskutečnit tento turnaj. Na závěr bych chtěl poděkovat i mým kolegům ze Světa plného zábavy Lucii a Tomášovi za pomoc nejen v přípravách na tento turnaj, ale i za průběh celého turnaje a jejich pomocnou ruku. Moc si toho vážím.

A pevně věřím, že tento turnaj bude pokračovat i v nadcházejících letech a nebude to jen o výhrách a prohrách, ale hlavně o setkání kamarádů, přátel a lidí, které tato úžasná hra baví a dokáže okouzlit.

Další fotky a videa z tohoto turnaje najdete na našich webových stránkách v sekci Galerie.

Děkuji za pozornost a přeji všem nádherný víkend.  

 S pozdravem Rostislav Turoň

 

Archív soutěží

Archív turnajů

Aktuality

16.09.2022
Pavel Sznapka slaví zaslouženě zlatý hatrick!
16. července 2022 se uskutečnil jubilejní desátý ročník amatérského tenisového turnaje ve dvouhře, který se odehrál na kurtech v Karviné. Počasí nám přálo a kurty byly parádně připravené.
05.01.2022
Futsalová liga 2021 a 2022 zrušena!
Z důvodu vládních opatření byla bohužel zrušena celá futsalová soutěž.
09.08.2021
Pavel a Jakub Sznapkovi ovládli čtyřhru!
V sobotu 7. srpna 2021 proběhl tenisový turnaj ve čtyřhře na kurtech v Třinci u koupaliště, kde nám místní organizace STARS Třinec poskytla zázemí a dva pěkné kurty.

Všechny novinky »

Anketa

Kdo se stane vítězem Futsalové ligy Třinec 2020? Celkem hlasů: 36993

  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage