Vítejte na stránkách světa plného zábavy

Detail ligy - Turnaj v malé kopané Třinec 2012

16.06.2012

V sobotu 16. června 2012 proběhl fotbalový turnaj v malé kopané na umělé trávě u 4. Z.Š v Třinci.

Po odehrání jarní části městské ligy v malé kopané, proběhl na počest zesnulého rozhodčího Pavla Fujáka 1. Ročník turnaje s názvem O Pohár Rozhodčího Pavla Fujáka.

Začátek turnaje se posunul o 15 minut z důvodu indispozice rozhodčího. Nakonec se tato situace podařila vyřešit a mohlo se začít hrát. Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev, která se spolu utkala ve dvou skupinách po čtyřech.

Do semifinále tohoto turnaje se podařilo postoupit týmům Rk Sting, GKS Třinec, Fc Podlesí a Fk Fotbal Relax, který nakonec po urputné bitvě porazil ve vyrovnaném finále mužstvo Rk Sting  až v penaltovém rozstřelu 3:2 a radoval se tak z celkového vítězství turnaje. Druhé místo obsadili hráči Rk Sting a 3. místo vybojovalo mužstvo GKS Třinec, které udolalo Fc Podlesí až na pokutové kopy.

V průběhu turnaje proběhla individuální soutěž Talent s míčem, kterou suverénně vyhrál Filip Przyczko z mužstva Rk Sting.

O 5 - 8. místo si to mezi sebou rozdali týmy Svět plný zábavy, Betis, SGM Třinec a Gami Sport, kterému tento turnaj bohužel vůbec nevyšel a prohrál i na penalty v boji o sedmé místo a obsadil, tak konečné 8. Místo. Před nimi skončil tým Světa plného zábavy. Na 6. místě se umístili hráči Betisu a 5. místo patřilo mužstvu SGM Třinec.

 Nejstarším hráčem turnaje byl vyhlášen Vladislav Kantor z mužstva Betis a nejmladším hráčem se stal Miroslav Turoň z týmu Světa plného zábavy. Nejlepším střelcem turnaje se stal Jaroslav Chlebek z týmu GKS Třinec a nejlepším hráčem byl zvolen většinou týmů Rostislav TuroňFK Fotbal Relax. V boji o nejlepšího brankáře vyhrál rozdílem jednoho bodu v hodnocení brankář SGM Třinec Marian Wojnar.

Všem děkujeme za účast na tomto turnaji a doufáme, že se příští rok opět uvidíme u dalšího ročníku turnaje O Pohár Rozhodčího Pavla Fujáka.

Hlavně bych chtěl tímto poděkovat oběma rozhodčím za velkou pomoc Igoru Stoszkovi , Lukáši Turoňovi a dalším obětavým lidem, jak  obsluze Pavlíně a Markovi, za perfektní přístup, tak zapisovateli branek a výsledků Tomášovi Turoňovi za jeho píli a velkou pomoc. A samozřejmě i hlavnímu kuchaři Lukáši a Zděnkovi Turoňovi za obětavou práci, kterou dnes, málo kdo ocení a rodině Fujákových za možnost uskutečnit tento turnaj. Na závěr bych chtěl poděkovat i mým kolegům ze Světa plného zábavy Lucii a Tomášovi za pomoc nejen v přípravách na tento turnaj, ale i za průběh celého turnaje a jejich pomocnou ruku. Moc si toho vážím.

A pevně věřím, že tento turnaj bude pokračovat i v nadcházejících letech a nebude to jen o výhrách a prohrách, ale hlavně o setkání kamarádů, přátel a lidí, které tato úžasná hra baví a dokáže okouzlit.

Další fotky a videa z tohoto turnaje najdete na našich webových stránkách v sekci Galerie.

Děkuji za pozornost a přeji všem nádherný víkend.  

 S pozdravem Rostislav Turoň

 

Přehled aktuálních soutěží

Archív soutěží

Archív turnajů

Aktuality

06.12.2019
Deset mužstev se přihlásilo do futsalové ligy!
Přinášíme Vám aktuální informace o futsalové ligy Třinec 2020. K dnešnímu dni se přihlásilo celkem 10 mužstev z toho hned dva nováčci soutěže! Kauci v řádném termínu zaplatilo 8 mužstev a obhájce titulu dokonce již uhradil i startovné.
16.09.2019
Tenisový turnaj úspěšně za námi!
V sobotu 31.8. 2019 se odehrál již 7. ročník Amatérského turnaje v tenise, který se konal tradičně na kurtech v Třinci na Kamionce.
16.02.2019
Finálový den futsalové ligy!
V sobotu 16. února 2019 proběhlo 6. kolo Futsalové ligy Třinec 2019.

Všechny novinky »

Anketa

Stane se letos vítězem tenisového turnaje Jakub Pindor i po třetí v řadě? Celkem hlasů: 4627

  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage