Nováček potrápil lídra soutěže!

09.06.2013

V sobotu 8. června 2013 proběhlo 8. kolo Třinecké Městské ligy v malé kopané + dohrávka 6. kola.

Hned v úvodním zápase jsme se dočkali dramatického utkání. V němž nastoupila mužstva FC MB TERM KONSKÁ a vedoucí mužstvo soutěže GAMISPORT. Do utkání lépe vstoupili hráči hostů, kteří se brzy ujali vedení 0:4!  Hráči domácích ovšem nesložili zbraně a do konce první půle snížili dvěma brankami. Ve druhém dějství se Konské povedlo dokonce vyrovnat. Jenže tři minuty před koncem rozhodl Gamisport o svém těsném vítězství 5:6.

Ve druhém utkání se utkala mužstva TJ NEBORY MK BETIS – NELADRINKS. Domácím se povedlo vyhrát první poločas 1:0 a zdálo se, že by mohli urvat první vítězství v této sezóně. Bohužel druhý poločas hráči Nebor nezvládli a prohráli 1:4.

V 11:00 se na umělce objevili týmy FC PODLESÍ a FC TIP. Hosté ovládli první poločas a vytvořili si slibný náskok 0:3, který dokázali v druhé části ještě navýšit na konečných 1:8. Domácí si sice vytvořili dost šancí na to, aby s výsledkem něco udělali, ale jejich snahu zastavil pozorný brankář hostů, nebo v horším případě střelci mířili mimo tři tyče.

V dalším utkání se proti sobě postavila mužstva INSTAL - GKS. Favoritem tohoto utkání byli hráči hostů. První část také zvládli lépe, když vyhráli těsně 3:4. V té druhé si svůj náskok pohlídali a ještě přidali další branky. Nakonec se hráči GKS mohli radovat ze zisku tří bodů za vítězství 3:7.

Ve 13 hodin byla na programu dohrávka 6. kola, ve kterém zvítězilo mužstvo FC MB TERM KONSKÁ nad INSTALEM 4:1.

V tomto kole se hatrickem zapsali do střelecké listiny tito hráči: Dominik Byrtus z FC MB TERM KONSKÁ, Jan Opluštil z GAMISPORTU, Lukáš Rakowski z FC TIP a Robert Kaukič z GKS.

Z časových důvodů budou tabulky mimořádně aktualizované až během úterního dne.