Jarní část ovládli suverénně hráči GAMISPORTU!

16.06.2013

Poslední jarní kolo městské ligy v malé kopané se odehrálo v sobotu 15. června 2013 za nádherného počasí.

Od 9:00 se proti sobě postavila mužstva FC TIP – GKS. Mírným favoritem tohoto utkání byli hráči domácích. Po první půli byl stav vyrovnaný 1:1. Až v poslední desetiminutovce rozhodli o svém vítězství hráči FC TIP 6:2.

Další zápas byl přímým soubojem o třetí místo v tabulce mezi NELADRINKS – FK RELAX. Tento zápas lépe zvládli hosté, když dokázali proměnit své šance a vzadu je podržel ostřílený brankář František Macura. Utkání nakonec skončilo 1:7.

V 11:00 začaly střelecké hody. V utkání GAMISPORT – INSTAL padlo neuvěřitelných dvacet branek! Hosté do utkání vstoupili bez hráčů na střídání. Domácí byli jasným favoritem a tato situaci jim celou úlohu usnadnila, když se ještě v druhém poločase zranil jeden hráč hostů, dohrával Instal utkání jen ve 4+1. Domácí tak bez větších problémů převálcovali svého soupeře vysoko 18:2!

V posledním utkání jarní části si to rozdaly mužstva MB TERM KONSKÁ – FC PODLESÍ. Toto utkání nabídlo drama až dokonce. Domácí sice vyhráli první poločas 3:2, ale v druhém dějství své vedení neudrželi a hosté díky hatricku Zdeňka Ščigla rozhodli o dělbě bodu za remízu 5:5.

V posledním kole padl rekord v počtu vstřelených branek, který se zastavil na čísle 46!

Do střelecké listiny se výrazně zapsali tito hráči: 7 branek vstřelil Miroslav Samek, 5 branek dal Lukáš Baron, 4 branky vsítil Vojtěch Csikán (Všichni z GAMISPORTU). Hatrickem se zapsali Jaroslav Vranka FK RELAX a Zdeněk ŠčigelFC PODLESÍ.

Tabulka střelců + fotky z některých zápasů budou k dispozici během pondělí. Přejeme příjemný zbytek víkendu.