NELADRINKS uštědřil INSTALU debakl!

20.10.2013

19. října 2013 pokračovala městská liga v malé kopané dalšími zápasy. Tentokrát bylo na programu kompletní 16. kolo.

Definitivně poslední celek městské ligy TJ NEBORY MK BETIS přivítal MB TERM KONSKÁ. Hosté si vytvořili během prvního poločasu slibný náskok 0:3, který si v druhém dějství pohlídali a zvítězili 2:5. Domácí tak stále čekají na své první vítězství v tomto ročníku.

FC PODLESÍ chtělo potrápit lídra soutěže mužstvo GAMISPORTU, které nastoupilo bez hráčů na střídání. Hosté si ovšem hned v prvním poločase vytvořili dvoubrankový náskok, který v druhé půli ještě potvrdili a odvezli si důležitou výhru 0:3.

Zápas INSTAL – NELADRINKS jasně ovládli hosté, kteří využili oslabení domácích dokonale a uštědřili Instalu debakl 0:13 i bez prozatím nejlepšího střelce soutěže!

V posledním zápase 16. kola se hrálo o velmi cenné body mezi FK RELAX – FC TIP. Domácí hráči tahali v prvním poločase za kratší konec. Hosté si vytvořili slibné šance a jen díky skvělé formě brankáře Relaxu zůstalo skóre utkání po 25 minutách nerozhodné 0:0. Relax vstoupil do druhého poločasu mnohem lépe a dvěma brankami strhl vedení na svou stranu a postupně přidával další branky. Hosté v závěru už jen korigovali výsledek na konečných 7:2.

Střelecky se dařilo hlavně hráčům NELADRINKS. Jmenovitě Davidu Sudíkovi, který rozvlnil síť celkem 5 krát a Aleši Minaríkovi se 4 zásahy. Za FK RELAX mířil přesně Jaroslav Vranka, který svým hatrickem v druhém poločase pomohl svému týmu k vítězství. V čele soutěže stále zůstává František Balažovič  z NELADRINKS s úctyhodnými  29 brankami!