GKS TŘINEC na špici městské ligy!

09.06.2016

V sobotu městská liga pokračovala již 4. kolem. Na programu byly zajímavé zápasy a taky jedno velké derby mezi FC KONSKÁ – FK RELAX.

V prvním zápase se střetl nováček soutěže TIRADORES proti REALU KAMBYS. Domácí se snažili urvat první body v soutěži, ale ani tentokrát se to nepovedlo. I když šance byly obrovské, více než polovina z nich skončila mimo bránu. Hosté, tak nakonec zvítězili 4:7 a odlepili se ode dna tabulky i díky hatricku Petra Bonaciny.

V dalším zápase se představily dosud neporažené týmy FC PODLESÍGKS TŘINEC. Domácí zaspali úvod zápasu a během chvíle prohrávali již 0:4 a i přesto, že do konce první půle snížili na 2:4, to na vítězství v tomto zápase nestačilo. GKS si dobrým pohybem a přesnými zásahy Tomáše Kiszy v druhé půli dokráčelo pro třetí vítězství v řadě a zaslouženě se posunulo do čela tabulky městské ligy po výhře 2:7.

Ten kdo zůstal na utkání FC TIP – TJ NEBORY MK BETIS určitě nelitoval. Velmi zajímavý zápas nabídl pro diváky pestrou podívanou. Padlo celkem 16 branek a kromě toho nespočet zahozených šancí na obou stranách. Domácí si vytvořili jednoznačný náskok 9:3 a vše nasvědčovalo tomu, že hosté si odvezou debakl, ovšem hráči Betisu nesložili zbraně a do poslední chvíle bojovali o cennou remízu. Jenže jejich velké šance v závěru utkání zůstaly neproměněny. Tip se tak radoval z výhry 9:7!

V pravé poledne odstartovalo velké derby mezi hráči FC KONSKÁ – FK RELAX. Domácí nevstoupili do sezóny úplně nejlépe a po dvou porážkách potřebovali zabrat. Naopak hosté měli vstup do sezóny famózní a dvěma vysokými výhrami jasně okupovali čelo tabulky. Jenže derby je derby a v něm se může stát opravdu všechno. Což se potvrdilo i v tomto zápase, kdy domácí vlétli do svého soupeře a vytvořili si slibný tříbrankový náskok. Relax se probudil až v druhém dějství, kdy se mu postupně podařilo snížit až na rozdíl jediné branky. Jenže ani čtyř minutové nastavení, které rozhodčí nařídil za zranění a zbytečné potyčky, které vyústily, až ke dvěma žlutým kartám už vliv na konečné skóre neměly. Hráči Konské, tak vyhráli těsně 6:5!

Celkem padlo neuvěřitelných 47 branek, což odpovídá průměru téměř 12 branek na zápas!